KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Cedit’i sokak sokak gezdi
Cedit’i sokak sokak gezdi
Güncel
02 Aralık 2009 Çarşamba 14:12
  • 966
  • 0

Cedit’i sokak sokak gezdi

Cedit Mahallesi’ni sokak sokak gezn Doğan sorunları yerinde inceledi, vatandaşlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Cedit Mahallesi`nde bir takım incelemelerde bulundu. Cedit Mahallesi Muhtarı Vedat Yoldaş`la birlikte mahalleyi sokak sokak gezen Doğan, sağlık ocağını da atlamayarak buradaki vatandaşlara ‘geçmiş olsun` dileklerini iletti.  Taşocağı Sokak`ı dikkatle inceleyen Doğan, vatandaşlardan gelen talep üzerine bölgede yer alan futbol sahasına önlem alınması konusunda bir girişim başlatacaklarını da söyledi. 
 

KAYALARA ÖNLEM
Sokağın üst kesiminden sahaya düşme riski taşıyan kayalara karşı önlem için Büyükşehir Belediyesi ile temasa geçeceklerini ifade eden Doğan; “Bölge sakinlerinin de taleplerini dikkate alarak, olası tehlikelere karşı önlem amacıyla sahanın üstünde kalan bölgeyi çelik tellerle çevrelemek gerekiyor. Büyükşehir Belediyesi`nin bu çalışmayı yapabilmesi için sorunu gerekli yerlere aktaracağım. Gençlerimizin güvenli bir ortamda spor yapabilmeleri için bu çalışma büyük önem arz ediyor” dedi.
 

ATIL KALAN ALANLAR
Yine Taşocağı Sokak`ta uzun yıllardır atıl duran boş arsanın da temizlenerek kullanıma uygun hale getirileceği belirtildi. Cedit Mahallesi Muhtarı Vedat Yoldaş da Doğan`ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Mahallemizle ilgili sorunları yerinde gören, vatandaşlarımızın da taleplerini dinleyen başkan Doğan`a teşekkür ediyoruz. Öncelikli konularda gerekenin en kısa sürede yapılacağına inanıyoruz” dedi. Taşocağı Sokak`ın ardından Usta Sokak`ı da gezen Doğan, esnaflarla çay içip sohbet ederek yorgunluğunu giderdi.  

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ