KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Cefa Vinç büyüyor
Cefa Vinç büyüyor
Güncel
22 Aralık 2011 Perşembe 10:42
  • 2501
  • 0

Cefa Vinç büyüyor

Yeni yıl için hedefini büyüten Cefa Vinç, 400 bin TL’lik yatırımla bünyesine 2 iş makinesi ve 2 eklemli makaslı platform aracı kattı

İlimizde 1998 yılından beri faaliyet gösteren Cefa Oto Kurtarıcılık ve Vinççilik, yıl sonunda atağa geçerek 2 adet sepertli platform ve 2 iş makinesi aldı. 400 bin TL`lik yatırım yaparak Hyundai`den araçları teslim alan Cefa Vinç, hizmet alanına teleskopik mobil vinçler, eklem bomlu kamyon üzeri vinçler, tesis inşaatlarında vinç kiralama faaliyetleri ve personel yükseltici hizmeti de ekledi.

 

 

KÖRFEZ MAHALLESİ`NDE
İzmit Körfez Mahallesi İzzet Uzuner Sokak No:2 Real AVM Arkası adresinde bulunan Cefa Vinç`in kurucu ortaklarından Faruk Bostan, “Yönetim kurulumuzun aldığı karar üzerine sepetli platform makineli ve iş makinaları ile hafriyat taşımacılığı alanına girmeye karar verdik. İlk etapta 2 iş makinesi ve 2 sepetli makaslı platform satın aldık. 2012`de iş merkezleri ve iş yerlerine hizmet vereceğiz” dedi.

 

 

HİZMET ALANI GENİŞLEDİ
Araçların teslimatı düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Makinaların satın alındığı Hyundai`nin satış temsilcisi Nurkan Karayel, anahtarları firma ortaklarından Faruk Bostan ve Muhammet Yılmaz`a teslim etti. Karayel, araçların hayırlı olması temenisinde bulundu. Yeni yılla birlikte hedeflerini büyüten Cefa Vinç, sektörde adını duyurmaya devam edecek.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ