KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Çeker sorunları ittifaka aktardı
Çeker sorunları ittifaka aktardı
Güncel
Aktan Uslu
14 Temmuz 2019 Pazar 12:01
  • 1170
  • 0

Çeker sorunları ittifaka aktardı

Türk Sağlık-Sen İl Başkanı Ömer Şeker, Cumhur İttifakı’nın il başkanları AKP’li Mehmet Ellibeş ve MHP’li Aydın Ünlü ile bir araya gelip sorun ve beklentilerini anlattı

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, AKP İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve MHP İl Başkanı  Aydın Ünlü ile bir araya geldi.Cumhur İttifakı’nın İl başkanları ile yapılan görüşmede Şube Başkanı Ömer Çeker, sağlık hizmet kolunda bulunan kurum ve kuruluşların sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüşlerini paylaştı. Çeker sağlık çalışanlarının ve kurumların sorunlarının giderilmesi bazı hastanelerdeki gereksiz israfın ve usulsüz uygulamaların önüne geçilmesi hususunda İl başkanlarını bilgilendirerek destek istedi.

SORUMLULUĞUMUZ VAR

Çeker görüşmenin ardından yaptığı değerlendirmede, Ellibeş ve Ünlü’ye ilgilerinden ötürü teşekkür etti. Çeker, “Türk Sağlık-Sen olarak sağlık çalışanlarının ekonomik, sosyal haklarının geliştirilmesi için mücadele vermek ve çalışma yapmak gibi sağlık çalışanlarına karşı sorumluluğumuzun yanında milletimize, devletimize karşıda sorumluluklarımız var. Bu sorumluluklarımız çerçevesinde devlet kurumunun ali menfaatine olacak önemli bir konu hakkında kendilerini bilgilendirmek suretiyle desteklerini istedik” dedi.

Çeker, İl başkanlarının da halkın daha etkin ve nitelikli sağlık hizmetine erişmek amacı ile yürütülen her türlü çalışmalara destek vereceklerini, aksine bir tutum ve davranış içinde bulunan ve sağlık çalışanlarının hizmet sunumunu olumsuz yönde etkileyecek, moral ve motivasyonlarını bozacak idari uygulamalara karşı gerekli tedbirleri almak üzere çaba sarf edeceklerini, hukuk dışı uygulamaların takipçileri olacaklarını belirttiğini kaydetti.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ