KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Cem Adrian, İzmitli hayranlarıyla buluştu
Cem Adrian, İzmitli hayranlarıyla buluştu
Güncel
12 Aralık 2012 Çarşamba 12:34
  • 1116
  • 0

Cem Adrian, İzmitli hayranlarıyla buluştu

Kendine has tarzıyla beğeni toplayan Cem Adrian, İzmitli gençleri doyasıya eğlendirdi
Yeni çıkardığı “Siyah bir veda öpücüğü” adlı albümüyle Malatya`dan Türkiye turnesine başlayan ünlü şarkıcı Cem Adrian önceki gece İzmitli hayranlarıyla buluştu. MASK Organizasyon tarafından düzenlenen, Sabancı Kültür Merkezi`nde gerçekleştirilen konsere katılım oldukça yüksekti. Cem Adrian hayranları salonu tıka basa doldurdu.
 
ALKIŞLAR ARASINDA
Cem Adrian sahneye sevenlerinin alkışları arasında çıktı. Hayranlarını yeni albümünün ilk parçası olan “Hoşgeldin” şarkısıyla selamlayan Cem Adrian sırasıyla Mutlu Yıllar, Beni Hatırla, Yalnızlık, Hani Bazen, Şimdi, Bugün Sana Bir şeyler Anlatmam Gerek, Sen Hep Böyle Kal, Sen Yağmurları Sevdiğinde, Sen Ağlarsan ve Elveda parçalarını söyledi. 
 
1.5 SAAT SÜRDÜ
Cem Adrian`ın konserinde İzmitli gençler adeta kendilerinden geçti. Cem Adrian`ın sahneye çıkmasıyla birlikte gençlerin coşkusu da doruklara ulaştı. Yeni albümündeki parçaları bir bir seslendiren Cem Adrian`a salonu dolduran gençler de eşlik etti. Konser 1.5 sürdü. Gençler, Cem Adrian`la birlikte şarkılarına eşlik ederek doyasıya eğlendi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ