KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Çenedere Mesire Alanı’na çirkin saldırı
Çenedere Mesire Alanı’na çirkin saldırı
Güncel
22 Kasım 2010 Pazartesi 13:22
  • 3418
  • 1

Çenedere Mesire Alanı’na çirkin saldırı

Derince Yenikent Mahallesi’ndeki yapım çalışmaları tamamlanmak üzere olan Çenedere Mesire Alanı, bazı kendini bilmezler tarafından tahrip edildi

Derincelinin nefes alacağı, ailesiyle piknik yapıp hoşça vakit geçireceği Çenedere Mesire Alanı`nda yapım çalışmaları sona yaklaşırken, bazı kendini bilmezlerin mesire alanına yaptığı çirkin saldırı üzüntü yarattı. Hafta sonunda yakınlarıyla birlikte piknik yapmak üzere Çenedere Mesire Alanı`na akın eden Yenikent Mahallesi sakinleri gördükleri manzara karşısında bu kadarı da olmaz dedi. Bazı kendini bilmezlerin alandaki çardaklardan birini yakıp kullanılamaz hale getirmesi, bir diğer çardağı da yerinden söküp dereye atması vatandaşların büyük tepkisine neden oldu.


HALKIN TEPKİSİ BÜYÜK

Olayın ardından polis ve zabıtayı arayarak haber veren duyarlı vatandaşlar, yapılan çirkin saldırıya büyük tepki gösterdi. Her hafta sonu torunu ve ailesiyle birlikte buraya gelip spor yaptığını belirten Yenikent Mahallesi sakini Selim Arıcı, karşılaştığı çirkin manzara karşısında, “Bunu yapanlar insan olamaz, vatandaşın hoşça vakit geçirmesi, spor yapıp yeşille iç içe olması için hepimizin ödediği vergilerle yapılan bu tür yerlere zarar vermek insanlık suçundan başka bir şey değil, inşallah bunu yapanlar en kısa sürede yakalanıp gereken cezayı görecektir” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ