KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Cengiz Topel ilk kez başbakan gördü
Cengiz Topel ilk kez başbakan gördü
Güncel
15 Kasım 2012 Perşembe 16:58
  • 16417
  • 18

Cengiz Topel ilk kez başbakan gördü

Başbakan Erdoğan’ı taşıyan Başbakanlık uçağı sivil havacılığa açılan Cengiz Topel Havaalanı’na indi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya`da yapacağı bir dizi inceleme öncesinde Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı`na indi. Başbakan Erdoğan ile beraberindekileri taşıyan Başbakanlık uçağı, Cengiz Topel Havaalanı`na iniş yaptı. 

 

BAŞKAN HAVAALANINDA KARŞILADI
Sakarya`da üretilen ilk milli tank Altay`ın prototipini inceleyecek olan Başbakan Erdoğan`ı taşıyan Başbakanlık uçağı ‘ANA`, Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı`na iniş yaptı. Bir süre önce sivil havacılığa açılan Cengiz Topel`e inen Başbakan Erdoğan ile beraberindekileri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Kocaeli Valisi Ercan Topaca karşıladı.

 

BAKAN ERGÜN EŞLİK ETTİ
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün`ün eşlik ettiği Başbakan Erdoğan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nin düzenlemesini yaptığı aprondan çıkış yaptı. Çiçeklerle karşılanan Başbakan Erdoğan, ilk olarak tören mangasını selamladı. Başkan Karaosmanoğlu ile Vali Topaca tarafından karşılanan Başbakan Erdoğan, daha sonra Sakarya`ya hareket etti.

 

 

 YOĞUN GÜVENLİK
Başbakan Erdoğan`ın ilimize gelecek olması nedeniyle adeta sıkıyönetim ilan edildi. Cengiz Topel Havaalanı çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Yüzlerce sivil ve resmi polis, sabah erken saatlerinden itibaren Cengiz Topel Havaalanı etrafında güvenlik önlemi aldı. 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ