KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
CHP Körfez’de PAPAKÇI ADAY
CHP Körfez’de PAPAKÇI ADAY
Güncel
22 Kasım 2017 Çarşamba 16:46
  • 3126
  • 0

CHP Körfez’de PAPAKÇI ADAY

CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları’nda 16 Aralık’ta yapılacak olan kongre öncesinde Tolga Papakçı adaylığını açıkladı.

CHP’de ilçe kongrelerinin belli olmasının ardından gençlik kollarında da takvim belli oldu. 26 Kasım-17 Aralık tarihleri arasında tamamlanacak olan ilçe gençlik kolları kongrelerinde adaylar da yavaş yavaş belli olmaya başladı. CHP Körfez Gençlik Kolları’nda da ilk aday ismini duyurdu. Daha önce de parti görevler alan ancak son 3 yıldan beri aktif olarak çalışan Tolga Papakçı Körfez ilçe gençlik kolları başkanlığına aday olduğunu açıkladı. 

 

AKTİF GÖREV ALDI

Daha önce ilçe gençlik kolları başkanlığı yapan Ercan Yanıktaş’ın yönetiminde de görev alan Papakçı, kongrenin parti için hayırlı olması temennisinde bulunarak, ““Birleştirici bir siyaset yapacağız. Körfez gençlik kollarında üye sayısı şu anda 160. Bizim amacımız bu sayıyı yükseltmek ve aktif olan gençleri partiye kazandırmak olacaktır” dedi. CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları’nın kongresi 16 Aralık’ta gerçekleştirilecek. Kongre yeri ise netleştikten sonra duyurulacak.

 

 

TOLGA PAPAKÇI: 3 Ağustos 1989 İstanbul Fatih doğumlu. Aslen Karslı. Tüpraş’ta çalışıyor. Kocaeli Meslek Yüksekokulu’ndan mezun oldu.  Gençliğinden beri siyasetle ilgileniyor. CHP’de de aktif olarak görevler aldı.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ