KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0778 TL
  • 6.5813 TL
  • 7.9056 TL
Kocaeli Zirve
CHP’li Aydemir, ‘Belki biraz dinleniriz’
CHP’li Aydemir, ‘Belki biraz dinleniriz’
Güncel
01 Ekim 2019 Salı 14:11

CHP’li Aydemir, ‘Belki biraz dinleniriz’

CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir, “Yerimizi dolduracak birisi varsa belki biraz dinleniriz” dedi.

CHP 37. Olağan Kurultay süreci başladı. 8 Kasım-1 Aralık 2019 arasında mahalle delegeleri seçimi, 14 Aralık 2019-27 Ocak 2020 arasında ilçe kongreleri, 3 Şubat-2 Mart 2020 arasında da il kongreleri gerçekleştirilecek. Parti tüzüğü, il kongrelerinin tamamlanmasının ardından 45 gün sonra büyük kurultayın gerçekleştirilmesini düzenliyor.

CHP 37. Olağan Kurultay takvimi ile ilgili olarak CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir Ses Kocaeli Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu.

CHP’li Aydemir yaptığı açıklamada, “Koşullardan dolayı biraz gençlerin önünü açmak gerekiyor. Ama parti büyüklerimiz ve partililerimizle görüşüp yerimizi dolduracak birisi varsa belki biraz dinleniriz. Yoksa partimizin yeniden ayakta kalması için zorunlu olarak görevi üstleneceğiz” dedi.

DİĞER HABERLER

Yaptığı kampanya ile kimsesiz çocuklara umut oldu

Yaptığı kampanya ile kimsesiz çocuklara umut oldu

İzmit'te güzellik tasarım merkezi işleten Sefa Sılacı (31), kendisine sosyal medya üzerinden ulaşan Mersin Kimsesiz Çocuklar Derneği için yardım kampanyası başlattı. Sefa Sılacı "Paylaşımlarında sürekli 5 bin adet gıda, giysi, temizlik malzemeleri toplayacağımı söyledim. Fakat şu anda 10 bin adet ürüne ulaştık. Artan ürünleri Kocaeli ve Sakarya çevresinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmayı hedefliyoruz" dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ