KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
CHP’li Aydemir, ‘Belki biraz dinleniriz’
CHP’li Aydemir, ‘Belki biraz dinleniriz’
Güncel
01 Ekim 2019 Salı 14:11
  • 904
  • 0

CHP’li Aydemir, ‘Belki biraz dinleniriz’

CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir, “Yerimizi dolduracak birisi varsa belki biraz dinleniriz” dedi.

CHP 37. Olağan Kurultay süreci başladı. 8 Kasım-1 Aralık 2019 arasında mahalle delegeleri seçimi, 14 Aralık 2019-27 Ocak 2020 arasında ilçe kongreleri, 3 Şubat-2 Mart 2020 arasında da il kongreleri gerçekleştirilecek. Parti tüzüğü, il kongrelerinin tamamlanmasının ardından 45 gün sonra büyük kurultayın gerçekleştirilmesini düzenliyor.

CHP 37. Olağan Kurultay takvimi ile ilgili olarak CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir Ses Kocaeli Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu.

CHP’li Aydemir yaptığı açıklamada, “Koşullardan dolayı biraz gençlerin önünü açmak gerekiyor. Ama parti büyüklerimiz ve partililerimizle görüşüp yerimizi dolduracak birisi varsa belki biraz dinleniriz. Yoksa partimizin yeniden ayakta kalması için zorunlu olarak görevi üstleneceğiz” dedi.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ