KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1797 TL
  • 6.7566 TL
  • 7.9764 TL
Kocaeli Zirve
CHP’li Koçak, ‘Aday değilim’
CHP’li Koçak, ‘Aday değilim’
Güncel
05 Eylül 2019 Perşembe 11:52

CHP’li Koçak, ‘Aday değilim’

CHP Darıca İlçe Başkanı adaylığı için adı geçen Murat Koçak Ses Kocaeli Gazetesi’ne yaptığı özel açıklamada, “İlçe başkan adaylığı gibi bir düşüncem kesinlikle yok.” dedi.

 Tüm CHP’lilerin gözü kulağı kongre takviminin ne zaman açıklanacağına çevrilmiş durumda. Kongre takvimiyle ilgili net bir tarih henüz açıklanmadı. Ancak il ve ilçe başkan adaylığını düşünen bazı isimler ise kulis yapmaya tüm hızla devam ediyorlar. CHP Darıca İlçe Başkan adaylığı için ismi geçen Murat Koçak ise yaptığı açıklamada, “CHP’de uzun yıllardan beri siyaset yapan biri olarak partimin her kademesinde görev almak benim için bir onurdur. Ancak ilçe başkanlığı için adımın geçtiği yönündeki kulis bilgileri doğru değildir. CHP’de ilçe başkanı olmak gurur vericidir. Özellikle 31 Mart ve 23 Haziran’da tekrarlanan İstanbul seçimlerinden sonra patimizin iktidara adım adım yürüdüğünü görüyoruz. Bu süreçte yapılması gereken partimizin birlik ve bütünlüğü için tek adaylı olup ve tüm herkesi kucaklayıcı kongrelerin olmasıdır. Ancak sonuçta takdir yine partililerimizin ve delegelerimizin olacaktır.” dedi.

 

DİĞER HABERLER

Tek parmağı ile kitap yazdı

Tek parmağı ile kitap yazdı

Darıca’da, serebral palsi hastası Ali Umut Seçkin’in (16) hayatı, 5,5 yıl önce eğitim görmek için gittiği rehabilitasyon merkezindeki öğretmeni Nefise Gülmüş ile tanışınca değişti. Öğrencisi Ali Umut Seçkin ile dil ve konuşma terapisi yapan Nefise Gülmüş, önce Ali Umut'un konuşma yetisinin düzelmesini sağladı, ardından okuma- yazma öğretti. Ali Umut, ailesinin kendisine aldığı tableti tek parmağı ile kullanarak yazdığı 'Gökten 3 Hikaye Düştü' kitabı, 28 Şubat'ta satışa çıkacak. 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ