KOCAELİ 10° Kocaeli Hava Durumu
  • 5.2985 TL
  • 6.0488 TL
  • 6.7365 TL
Kocaeli Zirve
CHP’li Yiğit’ten kadınlara ÇAĞRI
CHP’li Yiğit’ten kadınlara ÇAĞRI
Güncel
Hanifi Surun
23 Kasım 2017 Perşembe 10:53

CHP’li Yiğit’ten kadınlara ÇAĞRI

CHP Gebze Kadın Kolları Başkanı Ülker Yiğit, CHP Gebze, Eğitim-Sen ve Haziran Hareketi tarafından oluşturulan Gebze Kadın Dayanışması 25 Kasım’da İzmit’te yapılacak olan, ‘Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü Bölge Eylemi’ için çağrıda bulundu.

CHP Gebze Kadın Kolları Yönetim Kurulu adına Başkanı Ülker Yiğit yazılı bir basın açıklamasında bulundu. CHP’li Yiğit yaptığı açıklamada, “Gebze Kadın Dayanışması olarak bu yıl 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma gününde alanlardayız, sokakları terk etmiyoruz. Kocaeli, Yalova ve Sakarya’dan kadınların katılımıyla gerçekleşecek olan Bölge Kadın Mitingine tüm kadın arkadaşlarımızı davet ediyoruz.

 

GÜN DAYANIŞMA GÜNÜ

25 Kasım Cumartesi günü saat 16:00’da İzmit Belediye İş Hanı önünde yapılacak ‘Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü Bölge Eylemi’nde buluşuyoruz. Haklarımızı ve hayatlarımızı elimizden almak isteyenlerden hesap sormaya devam edeceğiz. Vardık, Varız, Var olacağız. Biz arkadaşlarımızdan Cuma öğleye kadar isim yazdırmalarını rica ediyoruz. Gün dayanışma el ele olma ve birlik olma vaktidir. 25 Kasım cumartesi günü Saat 14:00 de yola çıkılacaktır. Katılım gösterecek kadın arkadaşlarımızın sayısına göre araç ayarlanacaktır. CHP kadın kollarına ya da CHP Gebze ilçe örgütüyle (02626413737) iletişime geçmeniz rica olunur.” dedi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Fidan Spor
Volka Proje
Akkurt İnşaat
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu