KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
CHP’liler salona sığmadı
CHP’liler salona sığmadı
Güncel
25 Aralık 2011 Pazar 11:34
  • 759
  • 1

CHP’liler salona sığmadı

CHP Körfez İlçe Kadın Kolları’nın düzenlediği ve partililerin doyasıya eğlendiği gecede muhalifler bir araya geldi. CHP’liler salona sığmadı

CHP Körfez İlçe Kadın Kolları`nın uzun süredir hazırlandığı ‘Dayanışma Gecesi` Körfez Öğretmenevi`nde gerçekleşti. Katılımın yüksek olması partilileri sevindirirken, bazıları oturacak yer bile bulamadı. Partililerin doyasıya eğlendiği gece, aynı zamanda ilçede birbirlerine muhalif olan tarafları da bir araya getirdi. CHP bayrak ve flamalarıyla süslenen salonda yerel şarkıcıların türküleriyle eğlenen partililer, bol bol halay çekti. Konuşma yapan ilçe kadın kolları başkanı  Saniye Canpolat, “Artık iktidar olma zamanı geldi” dedi.

 

 

MUHALİFLER BİR ARADA
Geceye; milletvekili adayı Tuğba Aydın ve aday adayı Orhan Kaya, ilçe yönetimine muhalif olan; Körfez Belediyesi Meclis üyeleri Tuğman Kayalı ve Tayfun Balıkçı, eski ilçe başkanları Turgay Aksu ve Cavit Dağdeviren, Salih Şirin`i disiplin kuruluna veren ilçe başkanı Fatma Koçkar ve eski Kirazlıyalı Belediye Başkanı Cevdet Şahin ile Şirin`e ceza veren il disiplin kurulu başkanı Adnan Tok, Körfez Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanı Selami Karanfil, ÇYDD Körfez Şubesi Başkanı Serap Baykurt ve partililer katıldı.

 

 

İKTİDAR OLMA ZAMANI
Gecenin ev sahibi olarak açılış konuşmasını yapan ilçe kadın kolları başkanı Saniye Canpolat, “Bu geceki coşku ve heyecan CHP`nin artık iktidar zamanının geldiğinin göstergesidir. Geceye katılan herkese teşekkür ederiz” dedi. Daha sonra konuşan ilçe başkanı Fatma Koçkar ise, “CHP giderek daha da güçleniyor. İktidarı hedefliyoruz. Bu geceyi hazırlayan herkese teşekkür ederim” diye konuştu. Konuşmaların ardından partililer gece boyunca halay çekerek eğlendi.

 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ