KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
CHP’nin gençlik şölenine Mustafa Özarslan geliyor
CHP’nin gençlik şölenine Mustafa Özarslan geliyor
Güncel
31 Aralık 2011 Cumartesi 12:29
  • 1516
  • 1

CHP’nin gençlik şölenine Mustafa Özarslan geliyor

CHP’li gençlerin gerçekleştireceği ‘Gençlik Şöleni’ için Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Mustafa Özarslan ilimize geliyor

Körfez ve Derince CHP ilçe gençlik kolları, 15 Ocak`ta gerçekleştirecekleri ‘Gençlik Şöleni`ne odaklandı. Şölene pek çok ünlü sanatçının katılması için görüşmelerini sürdüren CHP`li gençler, Atatürk Spor Salonu`nda gerçekleşecek şölende sahne alması için Türk Halk Müziği`nin güçlü sesi Mustafa Özarslan ile anlaştı. Daha önce de İstanbul ve İzmir`de gerçekleştirilen şölen, CHP`li gençlerin Kocaeli`deki ilk büyük organizasyon olacak. Saat 19.00 ile 23.00 arasında gerçekleşecek şölene tüm Kocaeli halkı davetli.

 

 

GENEL MERKEZ`E DAVET
Şölene genel merkez yöneticilerinin de davet edildiğini söyleyen CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkan Ateş, “Davetiyelerimizi genel merkezimize ulaştırdık. Genel başkanımız ile yöneticilerimizi de şölenimize davet ettik. Önümüzdeki günlerde de şölenle ilgili ayrıntılı bilgi vermek için Ankara`ya gideceğiz” diye konuştu. Ateş, şölende sahne alacak sanatçı Mustafa Özarslan dışında da bazı isimlerle görüşme yaptıklarını söyledi.

 

 

BİLETLER 10 TL
Gençlik Şöleni`ni Körfez ve Derince CHP Gençlik Kolları olarak ortaklaşa gerçekleştireceklerini belirten Erkan Ateş, diğer ilçe gençlik kollarının da kendilerine katkı sunduğunu belirtti. Geleneksel hale getirmeyi planladıkları şölenini Kocaeli gençliğine armağan edeceklerini söyleyen Ateş, 2 bin kişilik salonda gerçekleştirilecek programın biletlerinin 10 TL`den satışa sunulduğunu ifade etti.

 

 

BROŞÜRLER HAZIR
Programı tanıtma amaçlı broşür ve afişlerin hazır olduğunu söyleyen Ateş, “Gerekli makamlardan izin aldıktan sonra broşürlerimizi dağıtacağız. Şölenimize milletvekillerimizi de davet ettik. Milletvekillerimizin de katılımıyla çok güzel geçeceğine inanıyoruz” dedi. Tüm Kocaeli halkını programa davet eden Ateş, saat 19.00–23.00 arasında gerçekleştirilecek şölene katılmak isteyenlerin CHP Körfez ve Derince ilçe başkanlıklarından biletlerini alabileceklerini bildirdi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ