KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
DP’nin bu haftaki transferi AKP’den
DP’nin bu haftaki transferi AKP’den
Siyaset
08 Nisan 2010 Perşembe 14:10
  • 1473
  • 3

DP’nin bu haftaki transferi AKP’den

Önceki hafta Kemal Kılıçdaroğlu’nun CHP’li ikizi Adil Kılıçdaroğlu’nu transfer eden DP, bu hafta da kurulduğu günden bu yana AKP’li olan Hüseyin Muti’yi saflarına kattı

Demokrat Parti, transferlere domuyor. Önceki hafta CHP Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu`nun ikizi Adil Kıçdaroğlu`nu CHP`den transfer eden DP, bu hafta da AKP`nin kurulduğu ilk günlerde üye olan Muti Kuaför Salonu`nun sahibi Hüseyin Muti`yi üye yaptı. Muti`nin katılımını törenle gerçekleştiren DP, aynı zamanda da Gölcük ilçe yönetim kurulunu açıkladı. İlçe başkanlığını eski İhsaniye Belediye Başkanı Ahmet Levent`in yaptığı ilçe teşkilatında 41 kişilik yönetim kurulunun genel merkez tarafından onaylandığını söyleyen il başkanı Ercüment Şahin, törende ayrıca üye kayıtlarının 14 bin 700 olduğunu da belirtti.

ESKİDEN 53 BİN ÜYE VARDI
GİK üyesi Sefer Ekşi`nin de katıldığı törende ilk olarak il başkanı Ercüment Şahin, Ahmet Levent`in de dahil olduğu 41 kişilik Gölcük ilçe yönetim kurulu listesinin genel merkez tarafından onaylandığı da açıkladı. Şahin konuyla ilgili, “İlçe başkanımız Ahmet Levent`e yetki belgesi, önümüzdeki günlerde GİK üyesi Sefer Ekşi`nin de hazır bulunduğu bir törenle takdim edilecek” dedi. Şahin konuşmasının devamında yaklaşık iki ay süren üye yenileme kayıtlarının sona erdiğini belirterek, “Bu süreç içerisinde DP`ye, T.C. kimlik numaralı 14 bin 700 kişi üye oldu” dedi. Bilindiği gibi DP`de, T.C. kimlik numaralı yeni sisteme geçilmeden önce üye sayısı 53 bin civarındaydı.

AKP`DE DEMOKRASİ YOK
Şahin`in konuşmasının ardından Otel Asya`nın yan tarafında faaliyet gösteren Muti Kuaför Salonu`nun sahibi Hüseyin Muti`de, il başkan yardımcısı Halil İbrahim Şişman`ın gayretleriyle DP saflarına katılarak, üyelik formunu imzaladı. Hüseyin Muti törende söz alarak “Aktif siyaset yapmak istiyordum. Fakat AKP`de demokrasi yok. DP`ye kendimi daha yakın hissettim” şeklinde konuştu. Törende ayrıca DP İl Başkanı Ercüment Şahin, Avukatlar Haftası münasebetiyle yönetim kurulu üyelerinden Av. Yüksel Özbey ile Av. Salih Fırat`ı kutlayarak çiçek takdim etti. Törenin ardından il yönetimi haftalık toplantısını gerçekleştirdi.

GÖLCÜK İLÇE YÖNETİMİ
Öte yandan genel merkez tarafından onaylanan Gölçük ilçe yönetimi şu isimlerden oluşuyor; Ahmet Levent(Başkan), Abdullah Ormancı, Ahmet Demir, Ahmet Murat Güler, Asım Özkan, Aynur Uzuner, Ayten Çınar, Bekir Özkeskin, Çetin Akın, Davut Uzun, Deniz Kocaman, Emir Mutlu, Fahrettin Tansel, Fatih Öksüz, Güngör Balel, Hasan Ayaz, Hasan Örtürk, Hüseyin Garip, Hüseyin Kozmaoğlu, Hüseyin Yalçın, İbrahim Altay, İrfan Güler, Mahmut Yılmaz, Mehmet Agasayar, Mehmet Dobur, Mehmet Özmen, Mehmet Torun, Murat Tudan, Mustafa Akpınar, Mustafa Gören, Mustafa Özdemir, Nabi Sarı, Nurettin Özdemir, Ömer Çoban, Ömer Gökbayrak, Salih Serbes, Serkan Saydık, Tayfun Çağlayan, Ülkü Subaş, Yasin Akyol ve Yaşar Aykaç.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ