KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Civelek’in şoförü müdür oldu!
Civelek’in şoförü müdür oldu!
Güncel
21 Aralık 2012 Cuma 10:42
  • 8947
  • 60

Civelek’in şoförü müdür oldu!

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’in şoförü Abdullah Kaanoğlu, Kocaeli Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı oldu

Kamu Hastaneleri Birliği Yasası`nın yürürlüğe girmesiyle birlikte her ilde olduğu gibi ilimizdeki devlet hastanelerinin yönetiminlerinde de büyük değişiklikler oldu. Hastane yöneticiliği ve başhekimlik görevini Dr. Ertunga Öney`in yürütüğü Kocaeli Devlet Hastanesi`nde yaklaşık iki hafta önce ilginç bir isim işe başladı.

 
KENT KONUT`A GEÇTİ
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek`in şoförü Abdullah Kaanoğlu, hastanenin idari ve mali işler müdür yardımcısı oldu. Bir yıldan uzun süredir Civelek`in hem şoförlüğünü hem de özel kalem müdürlüğünü yapan Kaanoğlu bundan 4 ay önce Büyükşehir Belediyesi`nin yan kuruluşlarından Kent Konut`a geçmişti.
 
ORADAN HASTANEYE
Kaanoğlu`nun, Kent Konut`ta 4 ay gibi bir süre çalıştıktan sonra Kocaeli Devlet Hastanesi`ne idari ve mali işlerden sorumlu müdür yardımcısı olarak geçmesi herkesi şaşırttı. Şoför Abdullah Kaanoğlu`nun müdür yardımcısı yapılması siyasi kadrolaşmanın somut örneği olarak gösteriliyor. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ