KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Çocuğunu göremeyeceğini düşününce çatıya çıktı
Çocuğunu göremeyeceğini düşününce çatıya çıktı
Güncel
20 Aralık 2012 Perşembe 13:14
  • 2209
  • 0

Çocuğunu göremeyeceğini düşününce çatıya çıktı

Eşinin kendisinden boşanarak çocuğunu da kendisine göstermeyeceğini düşünen baba, çocuğunu da aldı ve katlı otoparkın çatısına çıktı
İzmit Yenidoğan Mahallesi'nde ikamet eden evli ve 1 çocuk babası Gökhan G.(28) ile eşi B.G. arasında geçimsizlik vardı. Fiziksel şiddetin de olduğu ileri sürülen evliliğin yürümediğini düşünen kadın B.G., kocasından ayrılmak için boşanma davası açtı. Bu sebepten ötürü çift arasında sık sık tartışma çıkıyordu. Önceki gece saatlerinde tekrar tartışmaya başlaması üzerine B.G. evi terk edip babasının yanına gideceğini söyledi.
 
POLİS İKNA ETTİ
Bunun üzerine sinirlenen Gökhan G., gece saat. 03.00 sularında 3 yaşındaki kızı B.G.'yi alarak Atatürk Bulvarı'ndaki bir alışveriş merkezinin otoparkına çıktı. Çevredeki vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine giden polis ekipleri, uzun uğraşlar sonucunda Gökhan G.'yi ikna ederek çatıdan inmesini sağladı. Burada sağlık kontrolünden geçirilen baba polis ekiplerice gözaltına alınırken, 3 yaşındaki kızı ise annesine teslim edildi. İzmit Emniyet Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanan Gökhan G., daha sonra adliyeye sevk edildi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ