KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Çocuklardan başkan Akbaş’a sevgi seli
Çocuklardan başkan Akbaş’a sevgi seli
Güncel
26 Ekim 2012 Cuma 10:32
  • 902
  • 0

Çocuklardan başkan Akbaş’a sevgi seli

Her dönem 600 öğrenciye okul öncesi ücretsiz eğitim imkanı sunan Çayırova Belediyesi Çocuk Kulüpleri’ni ziyaret eden başkan Ziyaettin Akbaş, çocukların sevgi seline uğradı

Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş tarafından hayata geçirilen Çayırova Belediyesi Çocuk Kulüpleri eğitimini sürdürüyor. Her dönem 600 öğrenciye okul öncesi ücretsiz eğitim imkanı sunan çocuk kulüpleri, yeni eğitim öğretim dönemine 1 Ekim Pazartesi günü kapılarını açtı. Başkan Akbaş da bu kulüpleri ziyaret ederek çocuklarla sohbet etti. Öğrenciler tarafından coşkuyla karşılanan Akbaş, çocukların sevgi seline uğradı.

 
OYUNLAR OYNADI
Beraberindeki AKP Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen ile iki çocuk kulübünü ziyaret eden Akbaş, çocukların oyunlarına eşlik etti. İlk ziyaretini Çayırova Belediyesi`nin hizmet binasında bulunan çocuk kulübüne gerçekleştiren başkan Akbaş, çocuklar tarafından çiçeklerle karşılandı. Çocuk kulübü ziyaretinde öğrencilerin velileriyle bir süre sohbet eden Akbaş, daha sonra çocukların eğitim aldığı sınıf ve oyun alanlarını gezerek miniklerle beraber oyun oynadı. 
 
ÇİÇELERLE KARŞILANDI
Eğitim sınıfındaki çocukların oyunlarına ortak olan Akbaş, buradaki ziyaretini noktalayarak beraberindeki ilçe başkanı Nazmi Özmen ile birlikte Yenimahalle Çocuk Kulübü`ne geçti. Diğer çocuk kulübünde olduğu gibi burada da çiçeklerle karşılanan başkan Akbaş, kulüpteki öğrencilerin anneleriyle sohbet etti. 
 
ÖĞRENCİLER AKTİFLEŞİYOR
Yapılan hizmetin kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen ve velilere ilgilerinden dolayı teşekkür eden Akbaş, çocuk kulüplerinin sayısının artacağını belirtti. Akbaş, “Mevcut çocuk kulüplerinde eğitim alan öğrencilerin ilkokula başladığında aktifleştiğini, gerçekleştirdiğim okul ziyaretlerinde daha da iyi görüyorum” dedi. 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ