KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Çok ‘özel’ kutlama
Çok ‘özel’ kutlama
Güncel
26 Kasım 2012 Pazartesi 13:06
  • 1389
  • 0

Çok ‘özel’ kutlama

Başiskele protokolü, ilçede özel öğrencilere eğitim veren tek okul olan 8. Boru İlköğretim Okulu'nda görev yapan öğretmenleri unutmadı

Başiskele Kaymakamı Ali Partal, Başiskele Kent Konseyi Başkanı Fahri Uslu ve yönetim kurulu üyeleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle 8. Boru İlköğretim Okulu`nun özel sınıf öğrencilerini ve öğretmenlerini ziyaret etti. Protokol, öğretmenlerin gününü kutlayıp öğrencilere de ikramlarda bulundu. İlçede engelli öğrencilere eğitim veren tek okul olan 8. Boru İlköğretim Okulu'nda zihinsel, işitme ve bedensel engelli öğrencilere toplumsal uyum becerisi kazandırılıyor.

 
ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR
Başiskele 8. Boru İlköğretim Okulu`nu ziyaret eden Başiskele Kaymakamı Ali Partal, Kent Konseyi Başkanı Fahri Uslu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya, Başiskele Kent Konseyi Genel Sekreteri Şevki Serim, Başiskele Belediyesi Meclis Üyesi Birol Koyuncuoğlu öğrencilerle yakından ilgilendi. Okul müdürü Derebeyi Koç, öğrencilerin durumu hakkında konuklarına bilgi verirken, çocukların eğitim ve öğretimde büyük gayret sarf eden öğretmenler de unutulmadı.
 
MİNİKLERE BÜYÜK ALKIŞ
Başiskele Kent Konseyi Başkanı Fahri Uslu, "Belediye başkanımız Hüseyin Ayaz, yoğun programı nedeniyle katılamadı. Ama sizlere çok selamı var. Ve tüm eğitimcilerin gününü kutluyor" dedi.  Uslu, kent konseyi olarak üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını belirterek bu ziyarette kendilerini yalnız bırakmayan Başiskele Kaymakamı Ali Partal`a da ayrıca teşekkür etti.  Engelli öğrencilerin ailelerinin de bulunduğu buluşmada şiirler okuyan, yeteneklerini sergileyen öğrenciler büyük alkış aldı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ