KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Bank Asya' nın gol kralı sözleşme yeniledi
Bank Asya' nın gol kralı sözleşme yeniledi
Kocaelispor
03 Nisan 2010 Cumartesi 16:29
  • 1209
  • 0

Bank Asya' nın gol kralı sözleşme yeniledi

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden lider Kardemir Karabükspor'da, takım arkadaşıyla birlikte ligin en fazla gol atan futbolcusu Nijeryalı Emenike ile 1 yıl opsiyonlu 3 yıllık sözleşme yenilendi.

Kulüp başkanı Hikmet Ferudun Tankut, Kardemir Karabükspor Metin Türker Tesislerindeki imza töreninde yaptığı konuşmada, Emenike ile yeniden sözleşme imzalamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Sezon başında Emenike'ye Kardemir Karabükspor'u tercih etmesinin isabetli olduğunu söylediklerini anlatan Tankut, ''Yine söylüyoruz, Karabükspor artık Süper Lig'e çıkmış sayılır. Gün sayıyor. Süper Lig'de Emenike bizim için ne kadar önemliyse onun için de Karabükspor o kadar önemlidir. Kendisine bunu anlattık ve anlaştık. 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıl için anlaştık, iki tarafa da hayırlı olsun'' dedi.

Sözleşmenin imzalanmasının ardından Emenike, takım bayrağını öperek Türkçe sözlerle, ''Şampiyon Karabükspor'' dedi. Kulüp başkanı Tankut da Emenike'yi tebrik etti. İmza töreninden önce Karabük Çankırılılar Derneği yönetimi, Tankut'u ziyaret ederek başarılar diledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ