KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Cumhuriyet İlkokulu kahvaltıda buluştu
Cumhuriyet İlkokulu kahvaltıda buluştu
Güncel
26 Aralık 2012 Çarşamba 10:53
  • 889
  • 0

Cumhuriyet İlkokulu kahvaltıda buluştu

Gölcük Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen tanışma kahvaltısında başkan Ellibeş, okul yönetimi, öğretmen ve veliler bir araya geldi

Gölcük Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliği`nin yeni dönem başkanı olarak göreve başlayan Fatma Engindeniz, yönetim kurulu üyeleri Emine Kurt, Nilgün Sofu, Songül Garip ve Dilek Akar, Gölbaşı Tesisleri`nde bir tanışma kahvaltısı düzenledi. Kahvaltı programına okul müdürü Zeki Özaslan, okul aile birliği yönetimi ve onur konuğu olarak Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş katıldı. Güzel bir ortam içerisinde kahvaltısını yapan tüm konuklar, fantezi müziğin güçlü sesi Bülent Yağızer`in günün sevilen eserlerinden oluşan mini konseriyle de doyasıya eğlendi.

 
TEŞEKKÜR ETTİ
Tanışma kahvaltısında açılış konuşması yapan okul aile birliği başkanı Fatma Engindeniz, “Yönetim olarak her zaman okulumuza destek ve katkı sağlamak amacıyla sosyal faaliyetlerimizi yeni dönemde artırarak devam edeceğiz. Tanışma yemeğimize katılarak bizleri onurlandıran okul müdürümüz Zeki Özaslan, okulumuza destek ve katkı veren belediye başkanımız Mehmet Ellibeş`e teşekkür ediyorum” dedi.
 
BAŞARI DİLEDİLER
Okul müdürü Zeki Özaslan da, aile birliğinin yeni dönem başkanı Fatma Engindeniz ve ekibine başarılar diledi. Okulları için büyük önem taşıyan aile birliklerinin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten başkan Ellibeş ise, “Her okulumuzun bünyesinde oluşturulan aile birlikleri gerçekten takdir edilecek çalışmalar yapıyor. Gölcük Belediyesi olarak bizde imkanlarımız ölçüsünde okullarımıza destek vermeye  ve katkı sağlamaya devam edeceğiz. Yeni dönem başkanı Fatma Engindeniz ve ekibine başarılar diliyorum şeklinde konuştu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ