KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
ÇYDD Gebze’de tatil semineri
ÇYDD Gebze’de tatil semineri
Güncel
Aktan Uslu
16 Haziran 2019 Pazar 11:55
  • 1566
  • 0

ÇYDD Gebze’de tatil semineri

ÇYDD Gebze Şubesi yeni eğitim öğretim döneminin sonu nedeniyle “Tatili nasıl değerlendirmeliyiz” konulu seminer düzenledi.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği – ÇYDD Gebze Şubesi, 2019-2020 eğitim öğretim dönemini önemli bir etkinlikle tamamladı. 30 öğrenci ve velilerinin katılımıyla “Tatili nasıl değerlendirmeliyiz?” ve “Kişisel gelişimi sağlamanın yolları” konulu seminerde Kişisel Gelişim Uzmanı ve Eğitimci Yazar Haluk Öztekin bilgi ve deneyimlerini paylaştı. Öztekin seminerde katılımcılardan gelen soruları da yanıtladı. ÇYDD Gebze Şube Başkanı Nurcan Çınar ve yönetiminin ev sahipliğinde, ÇYDD Gebze Şubesi’nde gerçekleşen seminer ikram ve sohbet ile sona erdi. Başkan Çınar toplumun aydınlatılmasına yönelik etkinliklerinin süreceğini söyledi.

 

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ