KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Daha huzurlu İzmit için
Daha huzurlu İzmit için
Güncel
15 Kasım 2012 Perşembe 09:05
  • 962
  • 0

Daha huzurlu İzmit için

İzmit polisinin muhtarlarla kaynaşma toplantılarında dün düzenlenen yemekte Bekirpaşa Polis Merkezi Amirliği ile Bekirpaşa muhtarları bir araya geldi

İzmit polisinin asayiş olaylarının önüne geçmek adına organize ettiği muhtar polis buluşmalarının bir yenisi dün Mevlana Kültür Merkezi`nde düzenlendi. Yemekli toplantıda Bekirpaşa Polis Merkezi Amirliği ile Bekirpaşa bölgesinde bulunan 19 mahalle muhtarı bir araya geldi. Toplantıda ortak sonuç, asayiş olaylarının en aza indirgenmesi için ortak çalışmaya devam etmek oldu. 

 
İLÇE PROTOKOLÜ
Düzenlenen yemeğe İzmit Kaymakamı Sabit Kaya, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, İzmit İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Mehmet Gölükçü, Bekirpaşa Polis Merkezi Amiri Yusuf Aydın, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı Vedat Yoldaş, Bekirdere Mahallesi Muhtarı İsmail Sayın, Gündoğdu Mahalle Muhtarı Çetin Gürsoy katıldı. 
 
MUHTARLAR KATILDI
Toplantıda ayrıca 28 Haziran Mahallesi Muhtarı Mukadder Mengül, Kadıköy Mahallesi Muhtarı İsmail H. Yıldırım, Mehmet Ali Paşa Mahallesi Muhtarı Mehmet Kanpara, Tavşantepe Mahallesi Muhtarı Tekin Güner, Yenişehir Mahallesi Muhtarı Ahmet Bulhan, Yeşilova Mahallesi Muhtarı Selahattin Kural, Yahya Kaptan Mahallesi Muhtarı Haluk Akgün de hazır bulundu.
 
İLGİ YOĞUNDU
Bekirpaşa bölgesinde bulunan Ayazma Mahallesi Muhtarı Rıdvan Gedikli, Tepeköy Mahallesi Muhtarı Cemal Güreşen, Fatih Mahallesi Muhtarı Yaşar Keleş, Alikahya Merkez Mahallesi Muhtarı Enver Gökbudak, Karadenizliler Mahallesi Muhtarı Celal Şar, Atatürk Mahallesi Muhtarı Cemal Marul, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Sevgi Koyun ve Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Fatma Keskin de toplantıya katıldı. 
 
HEP YANINIZDAYIZ
Her zaman muhtarların yanında olduklarını söyleyen Yılmaz, "Bizler burada sorunlarınızı yerinde dinlemeye geldik. Muhtarlarımızla beraber güvenliği sağlayacağız" şeklinde konuştu. İzmit Kaymakamı Sabit Kaya ise mahalle muhtarlarını çok önemsediklerini belirterek şu ifadelere yer verdi: "Emniyet konusunda en çok muhtarlarımızla işbirliği yapıyoruz. İzmit'te 330 bin civarında insan yaşıyor. 
 
HUZURLU ORTAM
Elbet bazı asayiş sorunları olacaktır. Bizim temennimiz bu sorunları sıfıra yakın bir seviyeye indirmek. Muhtarlarımız vatandaşların nabzını tutuyor, biz de muhtarlarımızın nabzını tutuyoruz. Hep birlikte daha huzurlu bir ortam temin etmeye çalışıyoruz." Konuşmaların ardından emniyet mensupları muhtarların mahallelerinde yaşadıkları sorunları dinledi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ