KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.5375 TL
  • 7.2389 TL
  • 8.1000 TL
Kocaeli Zirve
Daire başkanlığında görev değişikliği
Daire başkanlığında görev değişikliği
Güncel
25 Şubat 2020 Salı 14:01

Daire başkanlığında görev değişikliği

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ali Bilgi’nin yerine Sosyal Hizmetler Şube Müdürü olan Şemşettin Yıldırım getirildi

Görevi bırakan Ali Bilgi'nin yerine ise bir süre önce Kocaeli Büyükşehir Belediye Sosyal Hizmetler Şube Müdürü olan Şemşettin Yıldırım geldi.

ŞEMSETTİN YILDIRIM KİMDİR?

Şemsettin Yıldırım 1977 yılında Sivas'ta doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Sivas'ta tamamladı. Akdeniz Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nden 1999 yılında Biyolog unvanıyla mezun oldu. 2001 yılında Devlet Memurluğu sınavını kazanarak Kilis Sağlık Müdürlüğü'ne Biyolog olarak atandı. Sırasıyla Kilis, Kütahya ve Bilecik'te Halk Sağlığı Laboratuvar Müdürlükleri yaptı. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Ana Bilim Dalında yüksek lisans programını tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun olan Yıldırım halen Yönetim Bilişim Sistemleri programında öğrenimini sürdürmektedir.

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Kerim yılmaz

Hayırlı olsun,Allah utandırmasın.çok güzel işlere imza atacağından eminiz.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Umreden dönenlerin karantina süresi uzatıldı

Umreden dönenlerin karantina süresi uzatıldı

Umre'den dönenlerin karantina süresinin 1 hafta daha uzatıldığı belirtildi.Sağlık Bakanlığı’nca corona virüsü tedbirleri kapsamında, umreden dönenlerin Kredi Yurtlar Kurumu’na (KYK) bağlı yurtlara yerleştirilmesine karar verilmesiyle Konya’daki 2 yurda, 15 Mart’ta 2 bin 200 kişi getirildi. Havalimanında ve yurda yerleştirilirken sağlık kontrolünden geçirilenlerden evli çiftler dışında herkes, ayrı odalara alındı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ