KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Darıca Belediyesi’nde müdürlerin yerleri değişti
Darıca Belediyesi’nde müdürlerin yerleri değişti
Güncel
18 Kasım 2012 Pazar 13:38
  • 2436
  • 1

Darıca Belediyesi’nde müdürlerin yerleri değişti

Darıca Belediyesi’nde birim müdürleri arasında bazı görev değişiklikleri yapıldı. Belediye başkanı Şükrü Karabacak, bu tür değişiklikleri verimliliği artırmak için yaptıklarını açıkladı

Darıca Belediyesi`nde birim müdürleri arasında bazı görev değişiklikleri yapıldı. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, değişikliğin geleceğe yönelik daha iyi çalışma ortamı oluşturulması olarak niteledi. Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, bu tür rotasyonların kurumlarda çalışma verimliliğini artırdığına dikkat çekerek, birim müdürlerine bugüne kadar gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Başkan Karabacak, yapılan rotasyonun görevden alma olarak değerlendirilmemesi gerektiğinin altını çizerek, hiçbir müdürün görevden alınmadığını, sadece görev değişiklikleri olduğunu ifade etti. Bütün müdürlerin bugüne kadar gösterdikleri özverili çalışmayı bundan sonraki görevlerinde de sürdüreceklerine vurgu yapan Başkan Karabacak bütün müdürlere yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

KİM KİM NEREDE GÖREVLENDİRİLDİ   
Yapılan rotasyonla İnsan Kaynakları ve Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan İlknur Karaduman Kütüphane Müdürlüğü`ne getirilirken Karaduman`dan  boşalan müdürlüğe Nuray Aytar getirildi. Kütüphane Müdürü olarak görev yapan Mustafa Malkoç ise Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü`ne atandı. İmar ve Şehircilik Müdürü Veysel Kurtulmuş Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevine atanırken Kurtulmuş`un yerine Bilal Gürüç atandı. Park ve Bahçeler Müdürü Kadir Çolak  ise Çevre Müdürlüğü`ne atandı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Murat Öztemel Strateji Geliştirme Müdürlüğü`ne atanırken Öztemel`den  boşalan müdürlüğe ise Özhan Özyakışır atandı. Yeni açılan Yapı Kontrol Müdürlüğü`ne ise  Ferhat Gümüştekin atandı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ