KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Darıca'da şiddetli yağış nedeniyle tekne battı
Darıca'da şiddetli yağış nedeniyle tekne battı
Güncel
15 Haziran 2019 Cumartesi 16:17
  • 1987
  • 0

Darıca'da şiddetli yağış nedeniyle tekne battı

Darıca'da bugün öğle saatlerinde etkili olan şiddetli yağış ve sert esen rüzgar hayatı olumsuz etkiledi. Yaşanan şiddetli yağış ve rüzgar nedeniyle bir tekne battı.

Bugün Darıca’da öğle saatlerinde etkisini gösteren şiddetli yağış ve sert rüzgar hayatı felç etti. Edinilen bilgilere göre Darıca Duduyev Parkı mevkiinde bir tekne battı. İçerisinde bir kişinin bulunduğu öğrenilen tekne için bölgeye itfaiye ve sahil güvenlik ekipleri yönlendirildi. Şiddetli yağış ve rüzgar nedeniyle ilçenin bazı bölgelerinde mahsur kalan vatandaşları kurtarmak için itfaiye seferber oldu. Alt geçitlerde de çok sayıda vatandaşın mahsur kaldığı bilgisine ulaşıldı.

 

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ