KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Dayıcım, artık Yahya Kaptan’da
Dayıcım, artık Yahya Kaptan’da
Güncel
08 Aralık 2012 Cumartesi 16:04
  • 4122
  • 4

Dayıcım, artık Yahya Kaptan’da

Hamburgerleriyle nam salan Dayıcım, gerçekleşen görkemli bir törenle Yahya Kaptan Mahallesi’nde ikinci şubesini açtı

İzmit`in simgelerinde Dayıcım, gerçekleşen törenle Yahya Kaptan Mahallesi Şehit Ergün Köncü Sokak No:39 adresinde ikinci şubesini açtı. Fatma Şenol Başaran ve CHP eski yöneticilerinden Erkin Akbaş ortaklığında açılan Dayıcım Burger Cafe Restaurant, İzmit`in alıştığı kendine özel burgerin yanında başka lezzetleri de müşterilerine sunacak. 

 
YALNIZ BIRAKMADILAR
Katılımın yoğun olduğu açılış törenine; CHP eski milletvekili Hikmet Erenkaya, İzmit ilçe eski başkanı Ömer Hazer, Saffet Kaçar, eski Değirmendere Belediye Başkanı Ertuğrul Akalın, DP eski İl Başkanı Sinan Saral, Dayıcım Burger`in yaratıcısı Nevzat Çıtak, oğlu Öner Çıtak ile CHP İzmit İlçe Kadın Kolları üyeleri ve davetliler katıldı.
 
HAYIRLI OLSUN
Açılış kurdelesi kesilmeden önce törene katılan Hikmet Erenkaya, Dayıcım Cafe Restaurant`ın herkes için hayırlı olmasını temenni ederek, bol şans diledi. Güzel dileklerinden ardından katılımcılar hep birlikte açılış kurdelesini kesti ve restoranı gezerek, burgerlerden tattı.
 
7 GÜN HİZMET
350 metrekare bahçesi ve 150 metrekare kapalı alanıyla hizmet veren Dayıcım Cafe Restaurant aynı anda 50 kişiyi ağırlayabiliyor. Alanında uzman 10 personelin çalıştığı Dayıcım Cafe Restaurant, sabah 08.00`den gece 02.00`ye kadar haftanın her günü hizmete açık olacak. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ