KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Değişimin yeni yüzü Renault Fluence
Değişimin yeni yüzü Renault Fluence
Güncel
14 Kasım 2009 Cumartesi 17:21
  • 3480
  • 0

Değişimin yeni yüzü Renault Fluence

Renault Fluence’ın Authentique, Expression ve Privilege olmak üzere üç donanım seviyesi, 37.900 TL’den başlayan fiyatlarla Renault Ernaz Otomotiv'de satışa sunuldu

Renault Ernaz Otomotiv Renault'un yeni gözdesi Fluence modelini tanıtmak için bir kokteyl düzenledi. Aracın tanıtımını Okan Karacan ve Nira Dans grubu yaptı. Kokteyle GOSB Bölge Müdürlüğü`ne yeni atanan Ali Haydar Bulut, CHP Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya, İzmit eski Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, Baro eski Başkanı Ersayın Işık'ın yanı sıra birçok önemli isim katıldı. Genel müdür Sait Ertuğ, Renault Fluence`in Authentique, Expression ve Privilege olmak üzere 3 farklı versiyonunun 37.900 TL`den başlayan fiyatlarla Ernaz Otomotiv'de yeni sahiplerini beklediğini açıkladı. Tanıtımda test sürüşü de yaptırıldı.
 

DİNAMİK VE ŞIK TASARIM
Renault Fluence'in özellikleri şöyle; Renault Fluence, boyutları ve standartlarıyla C segmenti ile bir üst segmentin kesişme noktasında yer alan bir sedan. Dinamik, akıcı ve şık çizgileriyle rakiplerinden ayrılıyor. İç mekândan yüksek işçilik kalitesi, malzeme seçimi ve ergonomiye yansıyan konfor ve seçkinlik hissi yayılıyor. Renault Fluence, çekici çizgileri olan bir sedan. 4 620 mm uzunluğu,1 479 mm yüksekliği ve 1 809 mm genişliği ile boyutları dengeli.
 

YENİ BİR DÜNYA MODELİ
Renault-Nissan İttifakı`nın uluslararası mühendislik bölümleriyle işbirliği içerisinde geliştirilmiş olan ve dünyada 80`in üzerinde ülkede satılacak Renault Fluence uluslararası pazarlarda Türkiye, Rusya, Romanya, Akdeniz Havzası, Avustralya, Orta-Doğu ve Avrupa C segmentinde Renault ürün arzını güçlendiren yeni bir dünya modeli oldu.
 

ARAÇ İÇİNDE YAŞAM
Renault Fluence`ın geniş kabin boyutları tamamen yolcuların rahatına adanmış, ferah ve konforlu bir iç mekan vaat ediyor. Ergonomisi ve sadeleştirilmiş arabirimleri sayesinde kolayca benimsenebilen bir araç. Kabinde, her sürücü kendine en uygun sürüş konumunu elinin altındaki çok sayıda ayar olanağı sayesinde bulabilecek.
 

TEKNOLOJİK DONANIM
Renault Fluence, araçtan uzaklaşıldığında kapıların otomatik olarak kilitlenmesini sağlayan eller serbest Renault Card sistemi, 500 Avro`dan düşük fiyata yeni entegre Carminat TomTom® navigasyon sistemi, Üst gam « 3D Sound by Arkamys® » dahil geniş oto radyo seçenekleri, Bluetooth® telefon ve « Plug & Music » (Line In&AUX) dijital bağlantı sistemi gibi kullanıcının hizmetinde olan çok sayıda teknolojik donanımıyla üst gam standartları sunuyor.
 

EKONOMİK MOTOR
Renault Fluence, tutumlu ve yüksek kullanım keyfi sunan geniş motor seçenekleri ile sunuluyor: 2 Renault eco² Dizel versiyonu (dCi 85 bg, dCi 105 bg), Bu 2 motor seçeneği düşük CO2 emisyon oranları (119 gr/km) ile ayırt edilmekte olup, bu nedenle Renault eco² imzası taşıyorlar. 1 benzinli versiyon (1.6 16v 110 düz ve otomatik) Otomatik şanzıman; 4 ileri otomatik vites kutusunun son gelişimi (DP2)
 

KALİTE, GÜVENLİK, ÇEVRE
Eksiksiz donanım arzıyla satışa sunulduğu pazarların her birinde en üst düzeyde güvenliği garanti edecek şekilde geliştirildi (ABS ve AFU standart, ESP, 6`ya kadar hava yastığı, aktif ön gergili ve güç limitörlü 3 noktalı emniyet kemerleri, hız sabitleyici-sınırlayıcı, vs).Renault Fluence, ömrünün sonunda ağırlığının yüzde 95 ‘i oranında yeniden değerlendirilecek aksamlar ile tasarımında yüzde 7 oranında, yani ortalama 12 kg geri dönüştürülmüş plastik malzeme içeriyor.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ