KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Derince çalışmalara hız verdi
Derince çalışmalara hız verdi
Amatör Futbol
14 Nisan 2010 Çarşamba 13:58
  • 987
  • 1

Derince çalışmalara hız verdi

Derince Belediyespor terfi müsabakalarında başarılı olarak 3. Lig’e çıkarak Derince camiasını mutluluğa boğmak istiyor. Sarı lacivertliler çalışmalarını kendi tesislerinde sürdürüyor

HAZIRLIKLARA HIZ VERİLDİ
Derince Belediyespor ekibi A Grubu`nda son hafta elde ettiği şampiyonluk ile Play-Off grubu  müsabakalarının hazırlıklarına başlayan ekip ligde oynadığı dokuz müsabakada sadece 1 beraberlik alan ve 8 galibiyet alan Derince Belediye tartışmasız play-off grubunun en iyi ekibi olarak bu sezon ikinci şampiyonluğuna ulaştı. Derince Belediye çalışmalarına kendi tesislerinde yaptığı çalışmalar ile terfilere hazırlaman ekip 3.lig yolunda ilk oynayacağı grubu başarılı bir şekilde geçerek hedefi olan 3.lig kapısını aralamak istiyorlar. Derince Belediye ekibi terfilerde Kocaeli İlimiz olarak 3.lige çıkarak Derince camiası ve Kocaeli camiasını sevince boğmak istiyorlar.

YEŞİLYURT LİG ŞİMDİ BAŞLIYOR
Derince Belediye Antrenörü Talip Yeşilyurt yaptığı açıklamada Kocaeli Süper Amatör küme lig maçlarının ilk ayağında ilk beşe girmek, ikinci ayağında ilk dörde giren ekipler terfilere gitme hakkı kazandığı için iyi ekip kuranların bu iş rahat bir şekilde başaracağını iyi bilmekteyiz. Derince Belediye olarak iki ayakta şampiyon olarak güçlerini ortaya koyduklarını söyledi. Talip Yeşilyurt esas ligin şimdi başladığını çünkü terfi gruplarında oynayacakları her karşılaşmanın zor olacağını ve bir müsabakayı kaybeden ekibinin eleneceği için her karşılaşmayı kazanmak zorundasınız. Terfi müsabakalarında ekiplerin iyi futbol oynamaları değil netice olarak başarılı olmaları gerekir.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ