KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Demirci’den anne çocuk kulüpleri ZİYARET
Demirci’den anne çocuk kulüpleri ZİYARET
Güncel
Hanifi Surun
29 Kasım 2017 Çarşamba 09:20
  • 670
  • 0

Demirci’den anne çocuk kulüpleri ZİYARET

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Atatürk Mahallesi ve Yenimahalle Anne Çocuk Kulüplerine konuk oldu.

Her yıl eğitim öğretim döneminin açılması ile birlikte ziyaretlerini geleneksel hale getiren Demirci, güne Atatürk Mahallesi Anne Çocuk Kulübü’ndeki kahvaltı programı ile başladı. Burada çocuklarla yakından ilgilenen ve bir süre onlarla vakit geçiren Demirci, ziyaretine annelerin taleplerini dinlediği toplantı ortamında devam etti. Belediye yatırımları ve Anne Çocuk Kulüplerinin detaylarının konuşulduğu toplantıda mahalle bazlı talepleri de dinleyen başkan Demirci, Çayırova’nın geneline hizmet götürme anlayışını kararlı ve sistemli bir şekilde sürdürdüklerini açıkladı.

 

ÇOCUKLARLA VAKİT GEÇİRDİ

Atatürk Mahallesi Anne Çocuk Kulübü ziyaretini tamamlayan ve Yenimahalle Anne Çocuk Kulübüne geçen Belediye Başkanı Şevki Demirci, ilk ziyaretinde olduğu gibi burada da çocuklarla yakından ilgilendi. Kek ve meyve suyu ikram ettiği çocukların derslerine de katılan başkan Demirci, velilerle de bir araya gelmeyi ihmal etmedi.

 

Çocukların okul öncesi alanda almış oldukları eğitimin çok önemli olduğunu kaydeden Demirci, Anne Çocuk Kulüplerinin başarılı bir şekilde eğitim çizgisini oturtturduğunu ve okul öncesi eğitim de bir marka olduğunu söyledi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ