Demirci’den anne çocuk kulüpleri ZİYARET
Demirci’den anne çocuk kulüpleri ZİYARET
Güncel
Hanifi Surun
29 Kasım 2017 Çarşamba 09:20
  • 599
  • 0

Demirci’den anne çocuk kulüpleri ZİYARET

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Atatürk Mahallesi ve Yenimahalle Anne Çocuk Kulüplerine konuk oldu.

Her yıl eğitim öğretim döneminin açılması ile birlikte ziyaretlerini geleneksel hale getiren Demirci, güne Atatürk Mahallesi Anne Çocuk Kulübü’ndeki kahvaltı programı ile başladı. Burada çocuklarla yakından ilgilenen ve bir süre onlarla vakit geçiren Demirci, ziyaretine annelerin taleplerini dinlediği toplantı ortamında devam etti. Belediye yatırımları ve Anne Çocuk Kulüplerinin detaylarının konuşulduğu toplantıda mahalle bazlı talepleri de dinleyen başkan Demirci, Çayırova’nın geneline hizmet götürme anlayışını kararlı ve sistemli bir şekilde sürdürdüklerini açıkladı.

 

ÇOCUKLARLA VAKİT GEÇİRDİ

Atatürk Mahallesi Anne Çocuk Kulübü ziyaretini tamamlayan ve Yenimahalle Anne Çocuk Kulübüne geçen Belediye Başkanı Şevki Demirci, ilk ziyaretinde olduğu gibi burada da çocuklarla yakından ilgilendi. Kek ve meyve suyu ikram ettiği çocukların derslerine de katılan başkan Demirci, velilerle de bir araya gelmeyi ihmal etmedi.

 

Çocukların okul öncesi alanda almış oldukları eğitimin çok önemli olduğunu kaydeden Demirci, Anne Çocuk Kulüplerinin başarılı bir şekilde eğitim çizgisini oturtturduğunu ve okul öncesi eğitim de bir marka olduğunu söyledi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

KENT REHBERİ