KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
HİF Ligi’nde kızlar sahaya indi
HİF Ligi’nde kızlar sahaya indi
Salon Sporları
11 Nisan 2010 Pazar 15:49
  • 655
  • 0

HİF Ligi’nde kızlar sahaya indi

Herkes İçin Futbol etkinlikleri kapsamında Çayırova’da ilköğretim okulları arasında düzenlenen lig hoş sedalarla sürüyor. Lise kız takımları müsabakaları nefesleri kesiyor

Final maçları bayram öncesi
İlköğretim okulları arasındaki mücadelelerde toplam 16 takım, 4`erli 4 grupta eşleşti. Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar eleme maçlarına kazanma hakkı edinecek. Lise erkeklerde ise 6 takım, 3`erli iki grupta eşleşecek. Gruplarında ilk iki sırayı edinen takımlar, elemelere katılacak. İlköğretim HİF ligi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı`ndan, lise erkek ve kızlarda HİF ligi 19 Mayıs Atatürk`ün Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinden bir gün önce sona erecek.

Heyecanlı maçlar oynandı
Mücahit Sak önümüzdeki sezon için hedeflerinin ilköğretimlerde tüm takımları iki ve hatta mümkünse tek grupta toplayıp çok daha heyecanlı bir görünüme kavuşturmak istediklerini söyledi. Asıl mesleği de öğretmenlik olan Mücahit Sak okul takımlarını çalıştıran beden eğitimi öğretmenleri ile de çok güzel bir diyalog kurmasının semeresini okul takımlarının sadece şekil olarak değil ruhen de katılımı ile alıyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ