KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7728 TL
  • 6.3865 TL
  • 7.0504 TL
Kocaeli Zirve
TDH Gebze’de seçim işlerine atama
TDH Gebze’de seçim işlerine atama
Siyaset
15 Nisan 2010 Perşembe 15:31
  • 791
  • 0

TDH Gebze’de seçim işlerine atama

TDH Gebze İlçe Örgütü’nde seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcılığına Erhan Bölük getirildi

Türkiye Değişim Hareketi Gebze İlçe Başkanlığı, olası seçime karşı hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. TDH Gebze İlçe Başkanı Yılmaz Kahraman, genel merkezin talimatı doğrultusunda ve yönetim kurulu üyelerinin de onayıyla seçim işleri başkan yardımcılığına yönetim kurulu üyesi Erhan Bölük`ü getirdi.

GENEL MERKEZİN EMRİYLE
TDH Gebze İlçe Başkanı Yılmaz Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri ilçe binasında yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından Kulakkaya Kümbet Tesisleri`nde yemekte bir araya geldi. Basın mensuplarının da katıldığı yemekte konuşan ilçe başkanı Yılmaz Kahraman, genel merkezin direktifiyle olası erken seçime hazır olmak için seçim işleri başkan yardımcısını atadıklarını ve bu göreve yönetim kurulunun oy birliğiyle Erhan Bölük`ün getirildiğini söyledi.

ATAMALAR DEVAM EDECEK
Kahraman, tecrübe ve birikimiyle Bölük`ün bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğini inandığını belirterek, “En zor görevi üstlendi. Kendisine başarılar diliyorum. Seçimde sandıklara sahip çıkmak çok önemli” dedi. Kahraman, başkan yardımcılığı atamalarının devam edeceğini, genel merkezden talimat geldikçe görevlendirmenin yapılacağını sözlerine ekledi.

ÜSTESİNDEN GELECEK
TDH Gebze İlçe Teşkilatı seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Erhan Bölük ise kendisini bu göreve layık gören ilçe başkanı ve yöneticilerine teşekkür ederek, zor görevin üstesinden hep birlikte geleceklerini kaydetti. Bölük, TDH`nin Gebze`de genç ve dinamik bir ekibi olduğunu belirterek, iktidar için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ