KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
YENİ KANDIRA LİDERE HAZIR
YENİ KANDIRA LİDERE HAZIR
Amatör Futbol
07 Nisan 2010 Çarşamba 14:00
  • 950
  • 0

YENİ KANDIRA LİDERE HAZIR

İkinci Amatör Küme B Grubu’nun önemli müsabakası olan Yeni Kandıraspor ile İzmit Belediye karşılaşması hafta sonu Kandıra Stadı’nda oynanacak

KANDIRA`DA OYNANACAK
B Grubu`nda oynadığı altı karşılaşmada topladığı 10 puan ile üçüncü sırada yer alan Yeni Kandıraspor hafta sonunda kendisi için önemli olan müsabakayı grupta oynadığı altı karşılaşmayı kazanan İzmit Belediye ile oynayacak. Yeni Kandıraspor kendi sahasında oynayacağı İzmit Belediye karşılaşmasını kazanarak ilk üç için iddialı duruma gelmek istiyor. İzmit Belediye şampiyonluk yolunda puan kaybetmeden devam etmek istiyor. Kandıra da hafta sonu oynanacak Yeni Kandıra spor ile İzmit Belediye spor karşılaşması iki takım açısında önemli ve kritik karşılaşmada iki takımında puan kaybına tahammülü olmadığı karşılaşma oynayacaklar.

HOCALAR VE FUTBOLCULAR İNANIYOR
Yeni Kandıra sporun Kulübü Başkanı İsmail Hakkı Buruş, İzmit Belediye müsabakasını kazanarak ilk üç içinde yer almak istediklerini belirtti. Yeni Kandıra`nın yeni yönetimi olarak ilk senemizde İkinci Amatör kümede play-off grubuna kalarak Birinci Amatör kümeye çıkma şanslarını devam ettirmek istediklerini bunun için hafta sonu kendi sahalarında oynayacakları İzmit Belediye karşılaşmasını kazanacaklarını söyledi.  İzmit Belediye spor Antrenörü İsmail Şengül, kazanarak büyük bir başarıya imza attıklarını ve hafta sonu deplasmanda oynayacakları Yeni Kandıra müsabakasının çok zorlu geçeceğini fakat şampiyonluk yolunda puan kaybına tahammülleri olmadığını ve Yeni Kandıra müsabakasını zor da olsa kazanarak yola emin adımlarla devam etmek istediklerini söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ