KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Derince Araştırma Hastanesi' nden sağlıkçılara teşekkür belgesi
Derince Araştırma Hastanesi' nden sağlıkçılara teşekkür belgesi
Güncel
10 Kasım 2010 Çarşamba 13:08
  • 2501
  • 1

Derince Araştırma Hastanesi' nden sağlıkçılara teşekkür belgesi

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, personeline ve hastalarına yaptığı anket çalışması sonucunda dereceye girenlere teşekkür belgesi takdim etti

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi`nde görevli hekim ve sağlık personelinin sosyal ilişkileri, iletişim başarıları ile hasta memnuniyeti yapılan anketlerle ölçüldü. ‘Sosyal Durum Değerlendirme Anketi` ismiyle gerçekleştirilen çalışma sonucunda ilk üçe giren hekim ve sağlık personellerine teşekkür belgeleri törenle takdim edildi. Hastanenin konferans salonunda düzenlenen etkinliğe yoğun katılım sağlandı. Hastalara ve personele sorulan ankat kapsamında dereceye girenler etkinliğe katılan protokol üyeleri tarafından çiçeklerle ödüllendirildi.
 

BİZİ MEMNUN ETTİ
Törende İl Sağlık Müdürü Hasan Aydınlık, müdür yardımcısı Şeref Kasımoğlu, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Zekeriya İlçe ve başhekim yardımcıları, Başhemşire Medine Aşkar, doktorlar ve sağlık personelleri hazır bulundu. Başhekim Doç. Dr. Zekeriya İlçe etkinlikte söz alarak, “Anket sonuçlarında tüm personelimizin bilhassa hastalarımızdan yüksek puan alması, biz idarecileri memnun etmiştir” dedi. Öte yandan hastalar tarafından doldurulan anket formlarına göre, memnuniyetin en yüksek olduğu birim ‘Gastroentereloji Servisi`nin oldu.
 

DERECEYE GİRENLER

Doktorlar; Ufuk Kadir, Selim Yiğit Yıldız, Hasan Terzi, Ayhan Mutlu, Sinan Arslan, Birol Bayramgüller, Nejdet Başaran, Hakan Demir, Fatih Kılıçbay, Oğuz Omay, Yusuf Bektaş, Nuray Kahraman, Erkan Şengül, Sevim Dindar, Başol Bay, Duygu Akalın Oysu, Gülsevil Ağ, Hande Etuş, Yeşim Türker ve Meryem Yıldız Şeyhoğlu,
 

 

 

Sağlık personeli; sorumlu hemşirelerden Ali Çelik, Hamide Tükel Tokdemir, Hüdaver Özen, Demet Alkan Tuğ ve Samarra Şahin, Ahmet Sezgin, Süleyman Gülbaş, Göksel Civelek, Serap Topaloğlu, Savaş Çiftçi, Yaşar Eryıldırım, Bayram Yoktan, Mehmet Sağdıç, Özlem Aksoy, Hacer Akdilek, Hamide Gülay Bıyıklı, Özkan Özdemir, Pınar Kelebek Bircan, Fatma Nurgül Erdoğan, Arzu Aktaş Küçük, Nursel Korkmaz Sivaslıoğlu, Nermin Savtekin, Mine Özsoy, Mehmet Şahin, Arzu Aydın Uzun, Hakan Akkurt.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ