KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7285 TL
  • 6.3568 TL
  • 6.9518 TL
Kocaeli Zirve
Derince Hastanesi bu sefer eğlendi
Derince Hastanesi bu sefer eğlendi
Güncel
09 Nisan 2010 Cuma 16:11
  • 1934
  • 0

Derince Hastanesi bu sefer eğlendi

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Zekeriya İlçe’nin organize ettiği müzik dinletisinde hastanenin sağlık çalışanları ameliyatlarda değil, bu sefer halay çekerek ter attı

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi önceki gün gerçekleştirilen müzik dinletisiyle çalışanlarına moral depoladı. Hastane bünyesinde bulunan konferans salonunda başhekim Doç. Dr. Zekeriya İlçe`nin öncülüğünde düzenlenen eğlenceye; sağlık çalışanlarının yanı sıra İl Sağlık Müdürü Hasan Aydınlık, Derince Kaymakamı Cengiz Cantürk, Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, Derince Askeri Hastane Başhekimi Tpb. Alb. Naiz  Koçak ve Derince Askeri Hastane Başhemşiresi Yarbay Ümmühan Bal da katıldı.

HALAYLAR ÇEKİLDİ
Etkinlik kapsamında, bağlama ve vokalde Süleyman Gülbaş ile Ulaş Polat`ın, gitarda Burak Timur`un müziklerine eşlik eden solistler; Derya Demirel, Sibel Özdemir, Şanser Artuk, Gökhan Işık ve Metin Alaçam solo ve koro şeklinde seslendirdikleri parçalarla hastane personelinin kulaklarının pasını sildi. Parçalara alkışlarıyla karşılık veren hastane çalışanları ise etkinliğin ilerleyen dakikalarında halay çekerek eğlenceyi zirveye taşıdı. Müzik dinletisi hafızalardan uzun zaman silinmeyecek görüntülere sahne olduktan sonra Hastane Başhekimi Doç. Dr. Zekeriya İlçe`nin müzik grubu üyelerine çiçek takdimi ile son buldu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ