KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Derince’de başarı çiçeklerle kutlandı
Derince’de başarı çiçeklerle kutlandı
Güncel
02 Aralık 2011 Cuma 12:48
  • 1039
  • 0

Derince’de başarı çiçeklerle kutlandı

Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü’ndeki başarılarını Derince Öğretmenevi’nde düzenlenen etkinlikle kutladı

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Süleyman Demirel Kültür Merkezi`nde düzenlenen il programında başarılı bir şekilde görev alan Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri başarılarını kutladı. Derince Öğretmenevi`nde gerçekleşen kutlamaya; Derince Kaymakamı Cengiz Cantürk, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Kurtoğlu, Teftiş Kurulu Başkanı Şerif Karataş, ilçe milli eğitim şube müdürü Paşa Yıldız da katıldı.
 

HEPSİ ONURLANDIRILDI
Okul aile birliği üyeleri, müdür yardımcıları, öğretmenler ve öğrencilerin hazır bulunduğu programda Merkez Bankası Derince Anadolu Lisesi Müdürü Ayşe Nur Yıldırım, gösteride emeği olan öğretmenleri tek tek tebrik etti. Kaymakam Cengiz Cantürk, “Önemli bir etkinlikte başarılıyla görev aldığınız için hepinizi kutluyorum, başarınıza şahit olduk” dedi. SDKM`de yapılan programda görev alan tüm öğrencilere İl Mili Eğitim Müdürlüğü`nün hazırladığı onur belgeleri, öğretmenlere ise çiçek verildi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ