KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Derinceli bayramda kenetlendi
Derinceli bayramda kenetlendi
Güncel
09 Eylül 2010 Perşembe 11:41
  • 2067
  • 0

Derinceli bayramda kenetlendi

Derince’de düzenlenen bayramlaşma töreninde protokol üyeleri ve vatandaşlar Ramazan Bayramı’nı birlik ve beraberlik içerisinde kutladı

Ramazan Bayramı Derince`de bu yıl birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleşti. Zübeyde Hanım Kültür Merkezi`nde düzenlenen bayramlaşma töreninde Derinceliler birbirine kenetlendi. Protokol üyeleri ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği törene başta Derince Kaymakamı Cengiz Cantürk olmak üzere, Garnizon Komutanı Ali Kocatürk, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, ilçe emniyet müdürü Hüseyin Tanrıkulu, ilçe jandarma komutanı vekili Ali Güldal, siyasi partilerin ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri, mahalle muhtarları, oda başkanları, dernek başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 

EMNİYET VE JANDARMADA
Bayramlaşma töreninde kaymakam Cengiz Cantürk ile başkan Alemdar günün anlam ve önemini belirten birer konuşma yaptı. Ardından Derince İlçe Emniyet Müdürlüğü`nde düzenlenen bayramlaşmaya geçildi. Burada yeni ilçe emniyet müdürü Hüseyin Tanrıkulu protokolü kapıda karşılayarak makamında çeşitli ikramlarda bulundu. İlçe emniyet müdürlüğünün ardından son durak ise Derince İlçe Jandarma Komutanlığı oldu. İlçe Jandarma Komutanı Serkan Selçuk izinde olduğu için yerine jandarma kıdemli başçavuş Ali Güldal vekalet etti. Güldal da protokol üyelerini kapıda karşılayarak çeşitli ikramlarda bulundu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ