KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Dersleri kötü gitti viyadükten atladı
Dersleri kötü gitti viyadükten atladı
Güncel
25 Aralık 2010 Cumartesi 13:26
  • 9790
  • 0

Dersleri kötü gitti viyadükten atladı

Gebze’de ikamet eden KOÜ öğrencisi 23 yaşındaki genç derslerinde başarısız olduğu için 70 metrelik viyadükten atlayarak intihar etti

Üniversite öğrencisi derslerinde başarısız olduğu için yaşamına son verdi. Mehmet Bezirci ile Nurtane Bezirci`nin çocukları olan KOÜ Makine Mühendisliği bölümü öğrencisi Fatih Bezirci (23) saat 13.30 sıralarında 28 Haziran Mahallesi Eski İstanbul Yolu`nda bulunan viyadüğe çıktı. Bir süre otobanın korkuluklarında bekleyen genç, bir anda 70 metreden aşağıya atlayarak yaşamına son verdi. Genç intihar mektubunda derslerinde başarısız olduğunu yazdı.
 

GÖRGÜ TANIĞI
Konutlarda ikamet eden üniversite öğrencisi Onur Gözütok da gencin köprüden atladığını görünce durumu ambulans ve polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri talihsiz gencin olay yerine yaşamını yitirdiğini belirledi. İntihar nedeniyle polis ekipleri yolun tamamını trafiğe kapadı. Polis, gencin üzerinde yaptığı araştırmada yeşil reçete ilaçları ile intihar mektubu buldu.
 

İNTİHAR MEKTUBU
Psikolojik rahatsızlığı bulunduğu öğrenilen gencin kendi el yazısıyla “Ben Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde okuyorum. Ayrıca benim psikolojik rahatsızlıklarım var. Derslerim çok kötü, ne kadar çalışsam da bir türlü olmuyor. Hergün ölmektense bir gün ölmek daha iyi. Canım ailem sizleri seviyorum. Beni affedin” yazdığı öğrenildi. Gencin cesedi Kocaeli Devlet Hastanesi`ne kaldırıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ