KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7084 TL
  • 6.3256 TL
  • 7.3880 TL
Kocaeli Zirve
Vural'ı protesto edecek
Vural'ı protesto edecek
Süper Lig
22 Nisan 2010 Perşembe 11:13
  • 0

Vural'ı protesto edecek

Sarı-lacivertli takımın teknik patronu Christoph Daum, Kasımpaşa ile pazar günü oynayacakları maçta Yılmaz Vural'a tepki gösterecek.

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda ve deplasmanlarda oynanan hemen her maçta rakip teknik direktörlerle Türk usulü kucaklaşan Alman hocanın bir süre önce kendisi hakkında çok ağır ifadeler kullanan Vural'ın elini bile sıkmayacağı belirlendi. Vural'a karşı mesafeli davranma kararı alan Daum'un, polemiklerden de uzak duracağı kaydedildi.

“Kasımpaşa'nın başka bir ismi yok. Biz Kasımpaşa ile karşılaşacağız” diyerek Yılmaz Vural'a olan kızgınlığını isim vermeden belli eden Daum'un yanı sıra sarı-lacivertli teknik ekipteki diğer isimlerin de rakip hocaya tavır koyacakları öğrenildi. Bu arada Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Emre Belözoğlu'nun, arasının iyi olduğu Yılmaz Vural'a nasıl davranacağı da merak konusu oldu. Emre'nin, Daum'a, “Yalaka” diyen Vural'la karşılaşmadan önce bir araya gelmesi halinde Alman teknik adamın buna ne tepki vereceği ise bilinmiyor.

Öte yandan Yılmaz Vural, Daum'la arasında bir problem bulunmadığını söyledi. Deneyimli teknik adam, “Kendisine elimi uzatarak, 'hoş geldin' diyeceğim. Elini uzatmazsa bu onun sorunu olur” ifadelerini kullandı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ