KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor ''Kartal'' avında
Kocaelispor ''Kartal'' avında
Kocaelispor
03 Nisan 2010 Cumartesi 15:51
  • 1414
  • 3

Kocaelispor ''Kartal'' avında

Kocaelispor’un ligde kalma umutları tükendi. Rakip Kartalspor’un da zirve iddiası bitti. Hiçbir hedefi olmayan Kartalspor ile Kocaelispor prestij maçında karşı karşıya gelecek. Saat 14.30’da başlayacak olan maçı Çağatay Şahan yönetecek

LEVENT KARTOP YOK
Kocaelispor için Bank Asya 1.Lig macerasının bitmesinden sonra artık bütün maçlarına prestij niteliği taşıyacak. Kartal İlçe Stadı`nda oynanacak olan Kartalspor maçına iyi hazırlanan yeşil siyahlı ekibimiz prestiji için müsabakayı kazanmaya çalışacak. Saat 14.630`da başlayacak olan müsabakayı Çağatay Şahan yönetecek. Levent Kartop sakatlığı nedeniyle müsabakada görev alamayacak.

TARAFTARLAR GİDİYOR
Kartalspor ile Kocaelispor arasındaki ilk yarıda oynanan karşılaşma büyük bir çekişme içinde geçerken, maç berabere 0-0 bitmişti. Maç bitiminde ise büyük olaylar yaşanmış yeşil siyahlı taraftarlar sahaya inmiş ve temsilcimiz 4 maç seyircisiz oynama cezasına çarptırılmıştı. Kocaelispor açısından bugün oynanacak olan müsabaka alınan dört maçlık cezanın karşılığı niteliğini taşıyacak.

KAZANMAK İSTİYORUZ
Kocaelispor teknik direktörü Coşkun Demirbakan, bugün oynanacak Kartalspor maçını kazanmak istediklerini vurguladı. Performans olarak iyi duruma geldiklerine dikkat çeken Demirbakan, “Kartalspor istikrarsız bir takım. Hangi maçta nasıl oynayacağını kestirmek güç. Sahaya kazanmak parolasıyla çıkacağız. Zor maç olacağının bilincindeyiz. Bu karşılaşmayı kazanarak galibiyetle tanışmak istiyoruz”dedi.

STAT: Kartal ilçe
HAKEM: Çağatay Şahan
SAAT: 14.40
YAYIN: YOK

KARTALSPOR:
Oğuz
Hamza
Serkan
Mehmet
M. Uslu
Tolga
Selçuk
Muhammed
Efecan
Tayfun
Yakubu

KOCAELİSPOR:
Metin
C. Sinan
Aydın
Adem
Atahan
A. Çamdalı
Ercan
Murat
Serdar
U. Daşdemir
Emrah

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ