KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Dillere destan kutlama
Dillere destan kutlama
Güncel
26 Aralık 2012 Çarşamba 12:01
  • 1265
  • 0

Dillere destan kutlama

Kocaeli Özel Çamlıca Kız Yurdu, 110 öğrencisiyle yeni yılı coşku içerisinde kutladı. Dillere destan kutlamada öğrenciler de yurt personeli de hediyeler verildi

Yeni yıla sayılı günler kala erken yılbaşı kutlamaları da yapılmaya devam ediyor. Acısıyla tatlısıyla bir kaç gün sonra sona erecek olan 2012`yi uğurlayan Kocaeli Özel Çamlıca Kız Yurdu da yeni yılı coşkuyla karşıladı. Kuruluşunun 3`üncü yılında gerçekleşen geleneksel yılbaşı kutlamasında eğlencenin tadına varan ve bir an olsun pistten inmeyen kız öğrenciler ve yurt görevlileri stres attı. 

 
MOTİVASYON GECESİ
Yaklaşık 110 öğrencinin katıldığı kutlama yurt binasında yapıldı. Kocaeli Özel Çamlıca Kız Yurdu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kale de öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu. Kale, “Geleneksel hale getirdiğimiz yılbaşı kutlaması partisini, yurttaki öğrenci ve personelimizle bir motivasyon gecesi olarak görüyoruz. Katılan herkese teşekkür ederim” dedi. 
 
İLGİNÇ OYUNLAR
Gecede sadece müzik yoktu. Birbirinden ilginç yarışmalar, oyunlar da eğlenceye renk kattı. Öğrenciler; sandalye kapmaca, çuval yarışı, balon patlatma oyunları ve hediye çekilişiyle gecede adeta eğlencenin doruğuna çıktı. Müzik eşliğinde kurtlarını döken öğrenciler, yeni yılın ilk ayında yapılacak olan final sınavları öncesi de moral depoladı.
 
HEDİYE YAĞMURU
Diğer yandan yıl içerisinde yurtta yapılan langırt, masa tenisi ve bilgi yarışmalarında birinci olan öğrencilere gecede hediyeleri de takdim edildi. Öğrenciler küçük altınla ödüllendirildi. Hediye yağmuru bununla da sınırlı kalmadı. Yurt bünyesinde yılın elemanı seçilen Mahmut Kale`ye plaket ve tüm personele yılbaşı özel hediye paketleri de takdim edildi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ