KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Dilovası Meclis üyesine hapis cezası
Dilovası Meclis üyesine hapis cezası
Güncel
02 Ekim 2019 Çarşamba 16:11
  • 1018
  • 0

Dilovası Meclis üyesine hapis cezası

Terör örgütü propagandası yapmak suçlaması ile yargılanan Dilovası Belediyesi Meclis Üyesi Turan Tekgül 1 yıl 6 ay 22 gün hapis cezasına çarptırıldı.

31 Mart seçimleri öncesi Dilovası’nda aralarında Saadet Partisi Dilovası meclis üyesi adayı Turan Tekgül’ün de aralarında bulunduğu bir çok isme terör operasyonu düzenlenmiş, çok sayıda şahıs gözaltına alınmıştı. Tekgül adli kontrolle serbest bırakılmıştı.

1 yıl 6 ay hapis

Bugün mahkemesi yapılan Tekgül 2014 yılında sosyal medya üzerinden 3 farklı paylaşım ve yorum yaptığı iddia edilmişti. Mahkeme tarafından Tekgül’ün propaganda suçunu işlediği sabit görülerek ve 1 yıl 6 ay 22 hapis cezası verildi. Ayrıca mahkeme heyeti cezayı 2 yıl süreyle erteledi.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ