27 Mayıs 2018 Pazar 04:10
Dilovası’nda JET MECLİS
Dilovası’nda JET MECLİS
Güncel
Hanifi Surun
01 Aralık 2017 Cuma 11:43
  • 419
  • 0

Dilovası’nda JET MECLİS

Dilovası Belediyesi aralık ayı olağan meclis toplantısı toplam 5 dakika sürdü

Dilovası Belediyesi aralık ayı olağan meclis toplantısı bugün gerçekleştirildi. Belediye meclis salonunda gerçekleşen meclis toplantısına Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar başkanlık etti. İsim yoklaması ve açılış ile başlayan mecliste 1 Kasım 2017 tarihli bileşime ait tutanak özetlerinin okunmasıyla devam edildi. Gündeme ilişkin olarak Dilovası Belediye Başkan Ali Toltar, “Mevlit Kandilini icra ettik. Hayırlara vesile olmasını dileriz. Kocaeli Valimiz Hüseyin Aksoy ile birlikte dün hem şehit ailelerini ziyaret ettik.

 

KOMİSYONLARA HAVALE EDİLDİ

Valimizle birlikte belediye kültür merkezinde Dilovası’nın sorunları ve projeleri ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdik. Dilovası Belediye olarak görev geldiğimiz günden beri daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.” dedi. Meclisin birinci maddesi 1/1000 ölçekli Köseler Mahallesi uygulamalı imar planı teklifi, gündemin ikinci maddesi 1/1000 ölçekli Tepecik Mahallesi uygulamalı imar planı teklifi ve meclisin üçüncü maddesi 729/3 nolu sokak arasında geçen yolun kapatılması talebi ilgili komisyonlara havale edildi.

 

OCAK MECLİSİ 3 OCAK’TA

Gündemin dördüncü maddesi 2017 yılı meclis bütçe aktarımının oybirliğiyle kabul edildi. Meclisin son maddesi mülkiyeti Dilovası Belediyesi’ne ait olan ve belediye hizmet binasının altında bulunan dükkânın 10 yıllığına kiraya verilmesi ilgili komisyona havale edildi.  Dilovası Belediyesi ocak ayı meclisi 3 Ocak Çarşamba günü saat 11.00’da olacak.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Adnan Menderes hükümetine darbe yapıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri adına Milli Birlik Komitesi, Türkiye'de yönetimi üstlendi. Türkiye Büyük Millet Meclisi ve hükümet feshedildi ve her türlü siyasi faaliyet yasaklandı.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir