KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Dilovası’nda JET MECLİS
Dilovası’nda JET MECLİS
Güncel
Hanifi Surun
01 Aralık 2017 Cuma 11:43
  • 610
  • 0

Dilovası’nda JET MECLİS

Dilovası Belediyesi aralık ayı olağan meclis toplantısı toplam 5 dakika sürdü

Dilovası Belediyesi aralık ayı olağan meclis toplantısı bugün gerçekleştirildi. Belediye meclis salonunda gerçekleşen meclis toplantısına Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar başkanlık etti. İsim yoklaması ve açılış ile başlayan mecliste 1 Kasım 2017 tarihli bileşime ait tutanak özetlerinin okunmasıyla devam edildi. Gündeme ilişkin olarak Dilovası Belediye Başkan Ali Toltar, “Mevlit Kandilini icra ettik. Hayırlara vesile olmasını dileriz. Kocaeli Valimiz Hüseyin Aksoy ile birlikte dün hem şehit ailelerini ziyaret ettik.

 

KOMİSYONLARA HAVALE EDİLDİ

Valimizle birlikte belediye kültür merkezinde Dilovası’nın sorunları ve projeleri ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdik. Dilovası Belediye olarak görev geldiğimiz günden beri daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.” dedi. Meclisin birinci maddesi 1/1000 ölçekli Köseler Mahallesi uygulamalı imar planı teklifi, gündemin ikinci maddesi 1/1000 ölçekli Tepecik Mahallesi uygulamalı imar planı teklifi ve meclisin üçüncü maddesi 729/3 nolu sokak arasında geçen yolun kapatılması talebi ilgili komisyonlara havale edildi.

 

OCAK MECLİSİ 3 OCAK’TA

Gündemin dördüncü maddesi 2017 yılı meclis bütçe aktarımının oybirliğiyle kabul edildi. Meclisin son maddesi mülkiyeti Dilovası Belediyesi’ne ait olan ve belediye hizmet binasının altında bulunan dükkânın 10 yıllığına kiraya verilmesi ilgili komisyona havale edildi.  Dilovası Belediyesi ocak ayı meclisi 3 Ocak Çarşamba günü saat 11.00’da olacak.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ