Dilovası’nda JET MECLİS
Dilovası’nda JET MECLİS
Güncel
Hanifi Surun
01 Aralık 2017 Cuma 11:43
  • 534
  • 0

Dilovası’nda JET MECLİS

Dilovası Belediyesi aralık ayı olağan meclis toplantısı toplam 5 dakika sürdü

Dilovası Belediyesi aralık ayı olağan meclis toplantısı bugün gerçekleştirildi. Belediye meclis salonunda gerçekleşen meclis toplantısına Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar başkanlık etti. İsim yoklaması ve açılış ile başlayan mecliste 1 Kasım 2017 tarihli bileşime ait tutanak özetlerinin okunmasıyla devam edildi. Gündeme ilişkin olarak Dilovası Belediye Başkan Ali Toltar, “Mevlit Kandilini icra ettik. Hayırlara vesile olmasını dileriz. Kocaeli Valimiz Hüseyin Aksoy ile birlikte dün hem şehit ailelerini ziyaret ettik.

 

KOMİSYONLARA HAVALE EDİLDİ

Valimizle birlikte belediye kültür merkezinde Dilovası’nın sorunları ve projeleri ile ilgili bir toplantı gerçekleştirdik. Dilovası Belediye olarak görev geldiğimiz günden beri daha iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.” dedi. Meclisin birinci maddesi 1/1000 ölçekli Köseler Mahallesi uygulamalı imar planı teklifi, gündemin ikinci maddesi 1/1000 ölçekli Tepecik Mahallesi uygulamalı imar planı teklifi ve meclisin üçüncü maddesi 729/3 nolu sokak arasında geçen yolun kapatılması talebi ilgili komisyonlara havale edildi.

 

OCAK MECLİSİ 3 OCAK’TA

Gündemin dördüncü maddesi 2017 yılı meclis bütçe aktarımının oybirliğiyle kabul edildi. Meclisin son maddesi mülkiyeti Dilovası Belediyesi’ne ait olan ve belediye hizmet binasının altında bulunan dükkânın 10 yıllığına kiraya verilmesi ilgili komisyona havale edildi.  Dilovası Belediyesi ocak ayı meclisi 3 Ocak Çarşamba günü saat 11.00’da olacak.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

Yıkım yeni başladı, veliler tedirgin

Yazan: Halk

Yorum: Neden okullar tatil olduğunda yapılmadı

KENT REHBERİ