KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Diş hekimleri bu kez diş değil, halay çekti
Diş hekimleri bu kez diş değil, halay çekti
Güncel
28 Kasım 2010 Pazar 14:04
  • 5067
  • 0

Diş hekimleri bu kez diş değil, halay çekti

Diş Hekimliği Haftası emexotel’de kutlandı. Diş hekimleri önce bilimsel eğitime katıldı, daha sonra ise galada halay çekerek gönüllerince eğlendi

Kocaeli Diş Hekimleri Odası, 22-29 Kasım tarihlerini kapsayan Diş Hekimliği Haftası`nı emexotel`de kutladı.
Bilimsel etkinlik programı ile başlayan ve gala yemeğiyle devam eden etkinliğe üyelerin ilgisi büyüktü. 388 üyesi bulunan Diş Hekimleri Odası tarafından tertip edilen kutlama programında katılımcılara Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Görevlileri Giovanni Donati Sarti, Hakkı Sunay ve Önjen Tak tarafından eğitim verildi. Yaklaşık 4 saat süren eğitim sonrası konuklar gala yemeğine geçerek gönüllerince eğlendi. Hekimler halaylar çekerek kurtlarını döktü.
 

ÖĞRETİM GÖREVLİLERİ KATILDI
Kocaeli Diş Hekimleri Odası Başkanı Murat Özyıldırım, ikinci başkan Hülya Soykal, genel sekreter Meltem Alkan Yıldırım, Sayman Mümin Er, üyeler Caner Eray, Günay Şengün, Serpil Gezer ile Orçun Ön`ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen seminer ve galaya KOÜ Diş Hekimliği Fakültesi`nden öğretim görevlileri Yrd. Doç. Dr. Önjer Tak, Ülkem Cilasun, Emre Özel, Esra Güzeldemir katılım gösterdi. Diş Hekimliği Haftası nedeniyle düzenlenen etkinliğe üyelerin de ilgisi bir hayli fazlaydı. 

HEKİMLERİN İLGİSİ BÜYÜKTÜ

Geceye katılan diş hekimleri arasında; Özkan Polat, Havva Duman, Ufuk Temizer, Müge Celkur, Arzu Ustaoğlu, Zehra Coşkun Salih, Yılmaz Salih, Ülkü Topçu, Berna Kutlu, Özer Kutlu, Turgay Gürkan, Dilek Gürkan, Bahar Nazmioğlu, Hasan Nazmioğlu, Nur Gündoğdu, Dilber Otman, Nevin Pasvanoğlu, Muhammet Pasvanoğlu, Sadık Bamaç, Seyhan Top, Özgür Sunaoğlu, Mukaddes Şen, Reyhan Boz, İlter Kağan Erdoğan, Muhittin Gül, Mümin Er, Metin Pamukçu, Ayşe Çalık ve Nuran Kaya yer aldı. Doktorlar Ergün Evin ve Fatih Çağlar ile eczacı Pelin Top da gecede hazır bulundu. 
Vedat TEKİN
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ