KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Doğan’ın bayramlaşmasına Nedim Arsal katılmadı
Doğan’ın bayramlaşmasına Nedim Arsal katılmadı
Güncel
09 Eylül 2010 Perşembe 13:44
  • 1656
  • 5

Doğan’ın bayramlaşmasına Nedim Arsal katılmadı

İzmit Belediyesi’nin bayramlaşma programına başkan Nevzat Doğan ile aralarında soğuk rüzgarlar esen AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal katılmadı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, bayramın birinci gününde personeli, meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlarla bayramlaştı. Belediye binasında gerçekleştirilen bayramlaşma programına aralarında soğuk rüzgarlar esen AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal katılmadı. Arsal, bayramlaşmaya soğuk algınlığı nedeniyle gelemediğini iddia etti. Nevzat Doğan`ın yaptıklarıyla söylediklerinin uyuşmadığını iddia ederek son verilen iftara katılmayan CHP`li belediye meclis üyeleri de bayramlaşma programında yer almadı. Bayramlaşmada referandum propagandası yapılmaması ise dikkat çekti.
 

CHP`LİLER DE YOKTU
Belediye binasında gerçekleştirilen bayramlaşmaya belediye çalışanları, muhtarlar, AKP`li meclis üyeleri, daire müdürleri, AKP İzmit ilçe yöneticileri, kadın kolları, gençlik kolları ve vatandaşlar katıldı. İlginin büyük olduğu programda Doğan ile bayramlaşmak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu. Şelale projesi ve birçok konuda Doğan`ın tutarsız davrandığını iddia eden CHP`li belediye meclis üyeleri de bayramlaşmayı protesto etti. Programa katılmayanlar arasında AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal da vardı. Bilindiği gibi Doğan`ın, Arsal`ı görevden aldırmak için girişimlerde bulunduğu iddia edilmişti. Arsal, bayramlaşmaya katılmamasına gerekçe olarak soğuk algınlığını gösterdi.
 

DOĞAN`IN TEMENNİLERİ
Katılımcılarla tek tek tokalaşan Doğan, bayram temennilerini paylaşarak, şunları söyledi: “Bayramlar güzel duyguların en üst düzeye taşındığı anlardır. Dargınlıkları ortadan kaldırıp kucaklaşmak lazım. Ramazan ayımızı çok güzel şekilde geçirdik ve Ramazan Bayramı`na geldik. Bugün sevgilerimizi paylaşıyor ve bayramı yaşıyoruz. Bayramı bayram tadında yaşayamayan tüm insanlarımız için çektikleri zorlukların kolaylaşmasını diliyoruz. Ramazan Bayramı`nın tüm Kocaelililer ve Türkiye için mübarek olmasını temenni ediyorum.” Doğan`ın dargınlıkları ortadan kaldırıp, kucaklaşmak lazım sözleri ise Arsal`a ve CHP`lilere bir gönderme olarak algılandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ