KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Dolphin nisan ayını çocuklara ayırdı
Dolphin nisan ayını çocuklara ayırdı
Güncel
08 Nisan 2010 Perşembe 13:51
  • 860
  • 0

Dolphin nisan ayını çocuklara ayırdı

Nisan ayını çocuklara ayıran Dolphin Alışveriş Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlik ve süprizlerle sizleri bekliyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle nisan ayını çocuk ayı olarak ilan eden Dolphin Alışveriş Merkezi, çeşitli etkinlikler düzenliyor. Baharın sıcaklığıyla birlikte, çocukların cıvıltısı Dolphin`i dolduruyor. Çocukların bu en güzel gününü daha da keyifli hale getirmek için ay boyunca sürecek, birbirinden eğlenceli etkinlikler ve sürprizler Dolphin`de sizleri bekliyor.

TİYAROYLA BULUŞACAK
Dolphin Alışveriş Merkezi, kültür ve sanatla büyüyen yaratıcı çocuklar yetiştirmek, kültürel gelişmelerine katkıda bulunmak ve düşlerindeki dünyayı gerçek kılmak için çocukları tiyatroyla buluşturmaya devam ediyor. Nisan ayında gerçekleştirilecek sürpriz programda, çocuklar bayram sevinciyle, tiyatro heyecanını aynı anda yaşayacak. Kocaeli Bölge tiyatrosu 10 Nisan ve 25 Nisan tarihlerinde saat 16.30`da çocuklar için sahne alacak. Dolphin, ayrıca nisan ayı boyunca, her cuma, cumartesi ve pazar günü çocuklar için etkinlikler düzenlemeye devam edecek.

HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN
Dolphin Alışveriş Merkezi ve Mert Kırtasiye`nin birlikte organize ettiği, “Çocuklara Dolphin`de Bir Gün Değil Her Gün Bayram” etkinliği kapsamında, 14.00 ile 21.00 saatleri arasında sürpriz etkinlikler de hazırlandı. Etkinlikler kapsamında hediyeli satranç, resim, boyama, yapboz, oyun hamurları, lego, ve okuma yarışmaları düzenlenecek. Çocuklar, ateş üfleyen adam, tahta bacak, palyaço ve kostümlü maskotların aktiviteleriyle sınırsız eğlenceyle karşılanacak. Sünger Bob, Kocaeli`deki çocuklara özel olarak nisan ayında Dolphin`de olacak.

GARFİELD`DA SİZLERİ BEKLİYOR
Çocuklar için özel olarak hazırlanmış etkinlik alanında ve koridorlarda çocuklarla tüm gün ilgilenen, birlikte eğlenen Sünger Bob, minik hayranlarını Dolphin`e bekliyor. Küçükten büyüğe herkesin sevgilisi, dünyanın en tembel kedisi Garfield`da, 24 Nisan`da tüm gün Dolphin`de, özel dansı ve eğlenceli şovuyla çocuklarla birlikte olacak.

KARŞINIZA İNEK ÇIKABİLİR!
SÜTAŞ'ın dans eden, futbol oynayan, her biri birer sanat eseri olan sevimli ve eğlenceli inek heykelleri, doğanın mucizevî gıdası sütü ve süt ürünlerini hatırlatmak ve daha çok sevdirmek için şehir şehir gezen  10 parçadan oluşan SÜTAŞ İnekleri Sergisi 10-18 Nisan tarihleri arasında Dolphin Alışveriş Merkezi'nin ziyaretçileriyle buluşuyor.Ayrıca Dolphin Sinemaları`nda 23 Nisan`da gösterime girecek olan “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” filmi, 3 boyutlu gösterimiyle çocukların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ