KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Dördüzler bayramda geldi
Dördüzler bayramda geldi
Güncel
23 Eylül 2009 Çarşamba 17:23
  • 1024
  • 1

Dördüzler bayramda geldi

Gebze’de ikamet eden Gürsel-Perihan Şirin çiftinin bayramda dördüz çocukları oldu. Gebze Belediyesi, dördüzlerin bez ve mama masraflarını üstlendi

7 yaşında bir kız çocuğu sahibi olan Gürsel Şirin (27) ile Perihan Şirin (26) çifti biri erkek dördüz çocuk dünyaya getirdi. Gebze Hürriyet Mahallesi`nde ikamet eden ve bir fabrikada askeri ücretle çalışan Gürsel Şirin ile eşi Perihan Şirin`in dördüzleri Ramazan Bayramı`nda Zeynep Kamil Hastanesi`nde doğdu. Bayramda dördüz çocuk dünyaya getirerek büyük bir sevinç yaşayan Şirin ailesi, bir yandan da “dördüzlere nasıl bakacağız' diye kara kara düşünmeye başladı. Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelen İslam Çağatay, Berna, Müdine ve Sükeyna adını verdikleri bebekleriyle evlerine dönen Şirin ailesine Gebze Belediyesi sahip çıktı.

MAMA VE BEZ BELEDİYEDEN

Şirin ailesinin dördüz çocuk dünyaya getirdiğini duyan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, bayramda aileyi ziyaret etti. Bebeklerle özel ilgilenen başkan Köşker, Gebze Belediyesi olarak bez ve mama masraflarını karşılayacaklarını söyledi. Bir süre bebekleri sevdikten sonra aileyi tebrik eden başkan Köşker, “Allah analı babalı büyütsün. Ne güzel işte, bu çiftimizin çocuk sorunu kalmadı. Bir vardı, 4 tane de şimdi oldu. Bu herkese nasip olmaz' diye konuştu. Dördüzlerin babası Gürsel Şirin, aynı anda dört çocuk babası olmanın çok çok ayrı bir duygu olduğunu söyledi. Şirin, Gebze Belediyesi`ne katkılarından dolayı da teşekkür ederek, “Nasıl bakacağız diye kara kara düşünüyorduk. Sağ olsun başkanımız imdadımıza yetişti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz' dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ