KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Dostluk İnşaat kalitesi Yuvacık’ta!
Dostluk İnşaat kalitesi Yuvacık’ta!
Güncel
05 Ekim 2012 Cuma 16:13
  • 3684
  • 3

Dostluk İnşaat kalitesi Yuvacık’ta!

33 yıldır Kocaeli’de güvenilir, sağlam ve konforlu binaların adresi olan Dostluk İnşaat, şimdi yeni projesiyle Yuvacık’ta…

İnşaat sektöründeki 33 yıllık tecrübesiyle ilimizin en prestijli firmalarından biri olan Dostluk İnşaat, adından söz ettirmeye devam ediyor. Kocaeli`nin pek çok bölgesinde, özellikle de Plajyolu`nda hayata geçirdiği butik projelerle tanınan, kurumsal yapısı, sağlam binaları ve yaptığı konforlu konutlarla dikkat çeken Dostluk İnşaat, şimdi Başiskele Yuvacık`taki inşaatıyla çıtayı biraz daha yükseltiyor.

 

33 YILLIK BİRİKİM

Merhum Ferit Sert tarafından 33 yıl önce kurulan Dostluk İnşaat, şu anda Sert`in damadı Ulusoy Erdoğan tarafından yönetiliyor. Kurulduğu günden beri sadece kooperatif evleri yapan firma, son üç senedir yap-sat şeklinde çalışıyor ve hayata geçirdiği butik projelerle her geçen gün adından daha fazla söz ettirmeye devam ediyor. Dostluk İnşaat, Kocaeli`de bugüne kadar 600`e yakın daire yaptı.
 

SAĞLAMLIĞI KANITLANDI
Dostluk İnşaat`ı diğer inşaat firmalarından ayıran en büyük özellik ise butik bir aile şirketi olması. Firma yapım stratejisi olarak, 70 ila 100 daireli inşaatlar yapıyor. İnşa ettiği binaların sağlamlığıyla tanınan Dostlar İnşaat`ın Plajyolu`ndaki projeleri 1999 yılında meydana gelen depremde de hiçbir zarar görmedi. Böylece, firmanın inşa ettiği binaların kalitesini ve sağlamlığı bir kez daha kanıtlanmış oldu.
 

ŞİMDİ YUVACIK`TA
Dostluk İnşaat şimdi, Kocaeli`deki başarılı çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor ve Başiskele Aşağı Yuvacık Yeşil Yurt Mahallesi Hürler Caddesi No: 251 adresindeki, Dostluk 15 adıyla hayata geçirdiği yeni bir projeyle yoluna devam ediyor.  7 bin metrekarelik geniş bir alanda kurulan 40 dairelik proje, deniz manzarası ve doğayla iç içe konumuyla ev sahibi olmak isteyenleri heyecanlandırıyor. 
 

HEM ŞEHİR HEM KÖY
Dostluk 15 projesi 32 adet 150 metrekarelik 3+1 ve 18 adet 190 metrekarelik 4+1 dairesiyle her aileye hitap ediyor. Organik ürünlerin yetiştirilebileceği hobi bahçesi, çocuklar için özel olarak düşünülen havuzu ve parklarıyla göz dolduran proje, ailelerin doğayla iç içe bir yaşam sürmesine, şehir ve köy hayatını birlikte yaşamasına imkan tanıyor. Bütün dairelerin deniz manzaralı olduğu Dostluk 15`te 24 saat güvenlik ve açık otopark da mevcut.
 

ANAHTAR TESLİM
Şehir merkezine sadece 8 kilometre mesafede bulunan Dostluk 15`te kullanılan 1`nci sınıf malzemelerle dairelerin güzelliği bir kat daha artıyor. Şimdiye kadar 15 dairenin sahipleriyle buluştuğu ve 15 dairesi de satışa çıkarılmış olan Dostluk 15`te, daireler her şey dahil olmak üzere sahiplerine anahtar teslim şeklinde teslim ediliyor. Dostluk 15`in tüm hızıyla süren çalışmalarının, 2013 yılı ocak ayı sonuna doğru bitmesi planlanıyor.
 

ÖDEME KOLAYLIĞI
Kocaelililer`e hem şehirden fazla uzaklaşmadan hem de doğanın kucağında huzurlu bir yaşam vaad eden Dostluk 15`te fiyatlar ise gayet uygun. Projede düz daireler 180 bin ila 220 bin TL arasında değişirken, çatı dubleksleri 250 bin ila 260 bin TL arasında fiyatlarla satılıyor. Satışlarda ailelere Türkiye Finans Katılım Bankası kredisiyle çok özel ödeme kolaylığı sağlanıyor.
 
 
Ulusoy Erdoğan kimdir?
Boğaziçi Üniversitesi 1991 mezunu bir ekonomist olan Ulusoy Erdoğan, Mart 2010`dan beri Dostluk İnşaat`ta yönetici olarak görev yapmakta. Dostluk İnşaat'daki bu görevinden önce Moody`s Türkiye Temsilciliği'nde Satış Destek Müdürü olarak çalışmaktaydı. Ondan evvelindeyse, Reuters Enformasyon Şirketi, BC Hydro Kanada gibi uluslararası şirketlerde ve çeşitli projelerde Müşteri Destek ve Pazarlama bölümlerinde yönetici olarak yer almıştır. Değişik ülkelerde çok sayıda projede görev alan Ulusoy Erdoğan, BRM (Boğaziçi Robert Mezunu Yönetici ve İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu üyesidir.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ