KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1225 TL
  • 6.6140 TL
  • 7.9069 TL
Kocaeli Zirve
Dostluk yemeğinde buluştular
Dostluk yemeğinde buluştular
Güncel
27 Eylül 2019 Cuma 22:47

Dostluk yemeğinde buluştular

Belediye Derincespor-Kocaelispor maçı öncesi iki takımın yöneticileri bu akşam bir araya geldi. Yelken Cafe'de Belediye Derincespor'un ev sahipliğinde verilen yemek samimi ve sıcak ortamda geçti.

YÖNETİCİLER İLGİ GÖSTERDİ

Derince Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar, Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez, Belediye Derincespor yöneticisi Cevat Aygün, Yener Aykut, Erkan Doğan, Recep Kaçmaz, Abdurrahman Kaya,Ethem Olgun Kocaelispor Yönetim Kurulu üyesi Haşmet Uçar, Serkan Bozbağ, Tümer Uslu, Murat Barış, Bekir Halefler, Murat Sağlam,Mehmet Cezayir, Bilal Acar,Abidin Akyol ve Yaşar Arslan ve Bahadır Taşer hazır bulundu.Belediye Derincespor Başkanı oğlunun düğünü olduğu için toplantıya katılamadı.

CENTİLMENLİK OLSUN

Derince Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar," Kocaelispor'u ağırlamak bize gurur verir. Kocaelispor inşallah hak ettiği yere gelir. Güzel ve dostluk içinde bir maç olsun.Biz biriz bütünüz" dedi.Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez," Bizi ağırlayan Belediye Derincespor yönetimine teşekkür ederiz. Biz Kocaelispor olarak hiç bir ilçemizin takımını rakip görmüyoruz. Sahada ve tribünde centilmence ve dostça bir maç olsun" dedi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ