KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Dr.Caner Karadenizli Dünya Göz’de
Dr.Caner Karadenizli Dünya Göz’de
Güncel
12 Ekim 2012 Cuma 14:13
  • 2976
  • 1

Dr.Caner Karadenizli Dünya Göz’de

İzmit’in başarılı göz hastalıkları uzmanlarından Dr. Caner Karadenizli, Dünya Göz Hastanesi ailesine katıldı

Son olarak Seka Devlet Hastanesi`nde görev yapan Dr. Caner Karadenizli, Dünya Göz Hastanesi İzmit Şubesi`ne geçti. Katarakt, refraktif cerrahi, glokom ve diyabetik retinopati alanlarında başarılı operasyonlara imza atan Karadenizli, Dünya Göz`de göreve başladı. Karadenizli, Dünya Göz Hastanesi`nde olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

 
SEVİLEN DOKTOR
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi`nden 1990 yılında mezun olan Karadenizli, mesleğe 1995 yılında Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi`nde başladı. 1998 yılında ilimize gelen Dr. Caner Karadenizli, İzmit Devlet Hastanesi, Gölcük Devlet Hastanesi ve Seka Devlet Hastanesi`nde başarılı operasyonlara imza atarak, göz hastaları tarafından sevilen bir isim haline geldi.
 
“MUTLUYUM” DEDİ
Dünya Göz`e transferi sonrasında bir açıklama yapan Karadenizli, “Türkiye`nin göz sağlığı alanında en tecrübeli hastane grubu olan Dünya Göz bünyesine katılmaktan mutluyum. Burada yenilikleri takip ederek, mesleğimi en iyi şekilde icra etmeye devam edeceğim. Son teknoloji ekipmanlarla çalışmak bana mutluluk veriyor. Bu teknolojiyi her yerde yakalama şansımız yok” diye konuştu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ