KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Durakta kalp krizi geçirdi
Durakta kalp krizi geçirdi
Güncel
10 Eylül 2019 Salı 12:11
  • 710
  • 0

Durakta kalp krizi geçirdi

İzmit’te, Yenidoğan Mahallesi’nde durakta otobüs bekleyen yaşlı adam, vatandaşların yardımı ve sağlık ekiplerinin çabasına rağmen kurtarılamadı.

Alınan bilgi ve iddialara göre Seka Kağıt Fabrikası emeklilerinden olan Kurtuluş Metin Uyanık (85), ziyaret için İzmit’e gitti. Körfez Mimar Sinan Mahallesi’nde ki evine dönmek için Yenidoğan durağında otobüs bekleyen yaşlı adam aniden yere yığıldı.

Durakta ki vatandaşlar Kurtuluş Metin Uyanık’ın kalp krizi geçirdiğini anladılar ve yardım ederlerken sağlık ekiplerine haber verdiler. 112 sağlık ekipleri yaşlı adama ilk müdahaleyi yaptılar ve Seka Devlet Hastanesi’ne kaldırdılar. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşlı adam hayatını kaybetti.

Sedat Uyanık’ın babası Durakta kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Mustafa Metin Uyanık, Demokrat Parti Körfez İlçe eski Başkanı Sedat Uyanık’ın babasıydı. 4 çocuk babası olan Mustafa Metin Uyanık, Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Camii’nde kılınacak olan öğlen namazı sonrasında İzmit Bağçeşme Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

 

DİĞER HABERLER

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

CHP’li Engin Taşdemir, Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı yürütülen karalama kampanyasıyla ilgili konuştu; “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor. Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ