Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 
Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 
Güncel
Nabi Yazıcı
16 Şubat 2018 Cuma 20:27
  • 714
  • 0

Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 

Kocaeli Körfez’de faaliyet gösteren ve ülke ihracatında önemli yeri olan, enerji sektöründe LPG tüp dolum tesisleri, makine ve ekipmanları üretimi yapan Durulsan BANGLADEŞ’ in  DHAKA Kenti’nde 5. si düzenlenen ASIA LPG Fuarına katıldı.

Fuarda Ülkemizi ve firmayı temsilen, Durulsan Genel Müdürü Recep Durul, Dış Ticaret Müdürü Nurlu Ildır, Teknik Müdür Erhan Göçer ve Proje  Mühendisi Mert Aslandoğan hazır bulundu 

Durulsan adına fuara katılan ekip, 16-17-18 Ocak tarihlerinde  3 gün süreyle, Durulsan markasını, kalitesini ve  ürünlerini tanıttı. Uluslararası düzeyde, sektörün en büyük ve en prestijli  fuarlarından biri  olan ve katılımcı  firmaların yeni pazarlar bulmasında önemli rol oynayan fuardaki  Durulsan standında, Enerji sektöründe  kullanılan LPG tüp dolum tesisi makineleri, oto gaz dolum tesisi ve ekipmanları ile üretimini yaptığı diğer tüm LPG ekipmanları tanıtıldı.

 

Durulsan Genel Müdürü Sayın Recep DURUL, “ Körfez ilçesinde imalat yapan Durulsan, bu alanda Kocaeli’ yi temsilen  fuarda yerini  aldı . Fuarın sadece enerjiye  yönelik olması katılımcı firmalara “ilgili talebi” doğrudan, kısa sürede ve en etkili biçimde yakalama imkânı vermekte; bu sayede de hem satış hem tanıtım açısından önemli kazanımlar elde edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu fuar üretmekte olduğumuz ekipmanla ve sistemlerin  performans fiyat kalite, hizmet açısından üstünlüklerini ortaya koymak için önemli bir fırsat , bu açıdan da fuarları önemsiyoruz . Bu fuar ile birlikte  Bangladeş ‘de bulunan güçlü ve köklü bir firma ile distribütörlük anlaşması yapıldı. Artık Bangladeş 'te yerleşik bir düzen oluşturup satış sonrası hizmetlerimizi de burada ki yerel ofisimizden  yürütmeyi planlıyoruz  ” dedi.

 

Recep Durul, Bangladeş Büyükelçimiz Devrim ÖZTÜRK’ ün standımızı  ziyaret ederek firmamız ve  ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi aldığını  güzel bir sohbet ortamı oluştuğunu  ifade etti.

 

Dünyanın pek çok bölgesinde ekonomik krizler yaşanmasına ve buna bağlı olarak da birçok sektörün büyük gerilemeler yaşanmasına rağmen DURULSAN , her yıl 8-10 yurt dışı fuar seminerlere katılarak pazarlama faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

41 Burda çalışanları isyan etti!

Yazan: 41 avm çalışanı

Yorum: Ben oranın çalışanlarından birisiyim. Sesimizi duyurun lütfen paramıza zamda vermiyorlar çalışmazsak tazminatsız kocayacağız

Bedelli askerlikte son durum

Yazan: Vatandaş

Yorum: Bence iyi miktar

Boğulanların sayısı artıyor. 193 kişi boğulma tehlikesi geçirdi  

Yazan: Yüzücü

Yorum: Buyuksehir ekiplerini tanitacagina ilk önce bedava yüzme kürsü açsın. Her yaz kocaeli de aynı sey.

Meteoroloji uyardı. Dolu ve hortum oluşabilir

Yazan: Merve erbas

Yorum: Yarın yine otoparklar dolar. Izmit in her yerini sel basar.

Körfeze 120 bin liralık proje!

Yazan: Korfezli

Yorum: Körfezin her yeri çöp içinde. Ilk buna cozum

Hürriyet’ten o şoföre destek ziyareti

Yazan: İZMİTLİ

Yorum: yaşlı amca belliki rahatsız... doğrusunu yapmış şoför arkadaşımız... bayan yolcu açısından doğru olan buydu... ancak bu tür davranışların kapalı, sakallı, şalvarlı, sarıklı vb. yurttaşlarımızada yapıldığında aynı tepki ile karşılık verilmesi gerekir. bu ülke özgürse eğer ne açık giyinenin nede kapalı giyinenin birbirine hakaret hakkı yok. nedense açık birine birşey söylendiğinde herkez özgürlükçü, dindar birine söylenince burası iran mı oluyor. yuhhhh

Yine elektrik kesintisi Yine Sedaş

Yazan: vatandaş

Yorum: Özelleştirince böyle oldu, Zamlar ile ilgilide bir haber bekliyoruzz

Bekçilerden güvenlik uygulaması: 1 şüpheli şahıs yakalandı

Yazan: Vatandaş

Yorum: 80 lere döndük. Bu nedir arkadaş artık her vatandaşın yanına bir tane kolluk gücü verirler.

CHP’den 9 kişi İnce için imza verdi

Yazan: Zeynep sonmez

Yorum: Çoğunluğun eski başkan olması da manidar.

Yine elektrik kesintisi Yine Sedaş

Yazan: Songül Cihan

Yorum: Bacım yapiyosun da bu haberleri takan yok. Açlık sınırı olmuş bilmem kaç. Bu milletin suyunu kes yine akillanmaz

KENT REHBERİ