Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 
Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 
Güncel
Nabi Yazıcı
16 Şubat 2018 Cuma 20:27
  • 824
  • 0

Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 

Kocaeli Körfez’de faaliyet gösteren ve ülke ihracatında önemli yeri olan, enerji sektöründe LPG tüp dolum tesisleri, makine ve ekipmanları üretimi yapan Durulsan BANGLADEŞ’ in  DHAKA Kenti’nde 5. si düzenlenen ASIA LPG Fuarına katıldı.

Fuarda Ülkemizi ve firmayı temsilen, Durulsan Genel Müdürü Recep Durul, Dış Ticaret Müdürü Nurlu Ildır, Teknik Müdür Erhan Göçer ve Proje  Mühendisi Mert Aslandoğan hazır bulundu 

Durulsan adına fuara katılan ekip, 16-17-18 Ocak tarihlerinde  3 gün süreyle, Durulsan markasını, kalitesini ve  ürünlerini tanıttı. Uluslararası düzeyde, sektörün en büyük ve en prestijli  fuarlarından biri  olan ve katılımcı  firmaların yeni pazarlar bulmasında önemli rol oynayan fuardaki  Durulsan standında, Enerji sektöründe  kullanılan LPG tüp dolum tesisi makineleri, oto gaz dolum tesisi ve ekipmanları ile üretimini yaptığı diğer tüm LPG ekipmanları tanıtıldı.

 

Durulsan Genel Müdürü Sayın Recep DURUL, “ Körfez ilçesinde imalat yapan Durulsan, bu alanda Kocaeli’ yi temsilen  fuarda yerini  aldı . Fuarın sadece enerjiye  yönelik olması katılımcı firmalara “ilgili talebi” doğrudan, kısa sürede ve en etkili biçimde yakalama imkânı vermekte; bu sayede de hem satış hem tanıtım açısından önemli kazanımlar elde edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu fuar üretmekte olduğumuz ekipmanla ve sistemlerin  performans fiyat kalite, hizmet açısından üstünlüklerini ortaya koymak için önemli bir fırsat , bu açıdan da fuarları önemsiyoruz . Bu fuar ile birlikte  Bangladeş ‘de bulunan güçlü ve köklü bir firma ile distribütörlük anlaşması yapıldı. Artık Bangladeş 'te yerleşik bir düzen oluşturup satış sonrası hizmetlerimizi de burada ki yerel ofisimizden  yürütmeyi planlıyoruz  ” dedi.

 

Recep Durul, Bangladeş Büyükelçimiz Devrim ÖZTÜRK’ ün standımızı  ziyaret ederek firmamız ve  ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi aldığını  güzel bir sohbet ortamı oluştuğunu  ifade etti.

 

Dünyanın pek çok bölgesinde ekonomik krizler yaşanmasına ve buna bağlı olarak da birçok sektörün büyük gerilemeler yaşanmasına rağmen DURULSAN , her yıl 8-10 yurt dışı fuar seminerlere katılarak pazarlama faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

AK Parti İzmit’ten Esnaf Ziyareti

Yazan: Hakan Aydın

Yorum: Ekonomiyi batıran iktidarın temsilcileri hangi yüzle esnaf ziyaretine çıkıyor acaba ?

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

KENT REHBERİ