KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 
Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 
Güncel
Nabi Yazıcı
16 Şubat 2018 Cuma 20:27
  • 1329
  • 0

Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 

Kocaeli Körfez’de faaliyet gösteren ve ülke ihracatında önemli yeri olan, enerji sektöründe LPG tüp dolum tesisleri, makine ve ekipmanları üretimi yapan Durulsan BANGLADEŞ’ in  DHAKA Kenti’nde 5. si düzenlenen ASIA LPG Fuarına katıldı.

Fuarda Ülkemizi ve firmayı temsilen, Durulsan Genel Müdürü Recep Durul, Dış Ticaret Müdürü Nurlu Ildır, Teknik Müdür Erhan Göçer ve Proje  Mühendisi Mert Aslandoğan hazır bulundu 

Durulsan adına fuara katılan ekip, 16-17-18 Ocak tarihlerinde  3 gün süreyle, Durulsan markasını, kalitesini ve  ürünlerini tanıttı. Uluslararası düzeyde, sektörün en büyük ve en prestijli  fuarlarından biri  olan ve katılımcı  firmaların yeni pazarlar bulmasında önemli rol oynayan fuardaki  Durulsan standında, Enerji sektöründe  kullanılan LPG tüp dolum tesisi makineleri, oto gaz dolum tesisi ve ekipmanları ile üretimini yaptığı diğer tüm LPG ekipmanları tanıtıldı.

 

Durulsan Genel Müdürü Sayın Recep DURUL, “ Körfez ilçesinde imalat yapan Durulsan, bu alanda Kocaeli’ yi temsilen  fuarda yerini  aldı . Fuarın sadece enerjiye  yönelik olması katılımcı firmalara “ilgili talebi” doğrudan, kısa sürede ve en etkili biçimde yakalama imkânı vermekte; bu sayede de hem satış hem tanıtım açısından önemli kazanımlar elde edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu fuar üretmekte olduğumuz ekipmanla ve sistemlerin  performans fiyat kalite, hizmet açısından üstünlüklerini ortaya koymak için önemli bir fırsat , bu açıdan da fuarları önemsiyoruz . Bu fuar ile birlikte  Bangladeş ‘de bulunan güçlü ve köklü bir firma ile distribütörlük anlaşması yapıldı. Artık Bangladeş 'te yerleşik bir düzen oluşturup satış sonrası hizmetlerimizi de burada ki yerel ofisimizden  yürütmeyi planlıyoruz  ” dedi.

 

Recep Durul, Bangladeş Büyükelçimiz Devrim ÖZTÜRK’ ün standımızı  ziyaret ederek firmamız ve  ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi aldığını  güzel bir sohbet ortamı oluştuğunu  ifade etti.

 

Dünyanın pek çok bölgesinde ekonomik krizler yaşanmasına ve buna bağlı olarak da birçok sektörün büyük gerilemeler yaşanmasına rağmen DURULSAN , her yıl 8-10 yurt dışı fuar seminerlere katılarak pazarlama faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ