Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 
Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 
Güncel
Nabi Yazıcı
16 Şubat 2018 Cuma 20:27
  • 560
  • 0

Durulsan BANGLADEŞ FUARI’NDA 

Kocaeli Körfez’de faaliyet gösteren ve ülke ihracatında önemli yeri olan, enerji sektöründe LPG tüp dolum tesisleri, makine ve ekipmanları üretimi yapan Durulsan BANGLADEŞ’ in  DHAKA Kenti’nde 5. si düzenlenen ASIA LPG Fuarına katıldı.

Fuarda Ülkemizi ve firmayı temsilen, Durulsan Genel Müdürü Recep Durul, Dış Ticaret Müdürü Nurlu Ildır, Teknik Müdür Erhan Göçer ve Proje  Mühendisi Mert Aslandoğan hazır bulundu 

Durulsan adına fuara katılan ekip, 16-17-18 Ocak tarihlerinde  3 gün süreyle, Durulsan markasını, kalitesini ve  ürünlerini tanıttı. Uluslararası düzeyde, sektörün en büyük ve en prestijli  fuarlarından biri  olan ve katılımcı  firmaların yeni pazarlar bulmasında önemli rol oynayan fuardaki  Durulsan standında, Enerji sektöründe  kullanılan LPG tüp dolum tesisi makineleri, oto gaz dolum tesisi ve ekipmanları ile üretimini yaptığı diğer tüm LPG ekipmanları tanıtıldı.

 

Durulsan Genel Müdürü Sayın Recep DURUL, “ Körfez ilçesinde imalat yapan Durulsan, bu alanda Kocaeli’ yi temsilen  fuarda yerini  aldı . Fuarın sadece enerjiye  yönelik olması katılımcı firmalara “ilgili talebi” doğrudan, kısa sürede ve en etkili biçimde yakalama imkânı vermekte; bu sayede de hem satış hem tanıtım açısından önemli kazanımlar elde edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu fuar üretmekte olduğumuz ekipmanla ve sistemlerin  performans fiyat kalite, hizmet açısından üstünlüklerini ortaya koymak için önemli bir fırsat , bu açıdan da fuarları önemsiyoruz . Bu fuar ile birlikte  Bangladeş ‘de bulunan güçlü ve köklü bir firma ile distribütörlük anlaşması yapıldı. Artık Bangladeş 'te yerleşik bir düzen oluşturup satış sonrası hizmetlerimizi de burada ki yerel ofisimizden  yürütmeyi planlıyoruz  ” dedi.

 

Recep Durul, Bangladeş Büyükelçimiz Devrim ÖZTÜRK’ ün standımızı  ziyaret ederek firmamız ve  ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi aldığını  güzel bir sohbet ortamı oluştuğunu  ifade etti.

 

Dünyanın pek çok bölgesinde ekonomik krizler yaşanmasına ve buna bağlı olarak da birçok sektörün büyük gerilemeler yaşanmasına rağmen DURULSAN , her yıl 8-10 yurt dışı fuar seminerlere katılarak pazarlama faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

21 Mayıs 1904
FIFA (Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği) Paris'te kuruldu.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir